مدیرعامل سامسونگ: تاکنون ۲ میلیارد گوشی گلکسی فروخته ایم

مدیرعامل سامسونگ: تاکنون ۲ میلیارد گوشی گلکسی فروخته ایم

سامسونگ شب گذشته از تازه ترین دستاورد خود در حوزه موبایل به نام گلکسی فولد رونمایی کرد و همزمان خانواده گلکسی اس ۱۰ را نیز به علاقمندان معرفی نمود.

دی جی کو مدیرعامل این شرکت در جریان مراسم رونمایی از گوشی های گلکسی جدید که در آمریکا برگزار شد خبر داد که سامسونگ از سال ۲۰۱۰ تاکنون و همزمان با تولد نخستین موبایل های سری گلکسی خود ۲ میلیارد گوشی فروخته است و برای نخستین بار آمار رسمی از فروش گوشی های گلکسی سامسونگ را ارائه کرد.

اشاره کنیم که آقای کو حرفی از تعداد فروخته شده از هر مدل سری گلکسی به میان نیاورد اما تردیدی نیست که پرچمداران سری گلکسی اس و گلکسی نوت قطعات نقشی تعیین کننده در ثبت این رکورد داشته اند. گفتنی است خانواده گوشی های گلکسی سامسونگ بزرگ تر از اینهاست و بسته به بازاری که در آن عرضه می شوند اسامی گلکسی A، گلکسی C و گلکسی J را به خود اختصاص داده اند.

صرفا جهت مقایسه باید بگوییم اپل در ماه سپتامبر اعلام کرد که دو میلیارد دستگاه مبتنی بر iOS در سرتاسر دنیا فروخته (که بعد از گذشت چند ماه این رقم قطعا بیشتر هم شده). البته آمار و ارقام ارائه شده توسط اپل شامل تبلت های آیپد هم می شود و  به همین خاطر قابل مقایسه با میزان فروش سامسونگ نخواهد بود .

ویجیاتو

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato