آغاز فروش نقدی مدل 98 محصولات مدیران خودرو با سود مشارکت

آغاز فروش نقدی مدل 98 محصولات مدیران خودرو با سود مشارکت

به روز رسانی: آخرین شرایط فروش مدیران خودرو

بنا به اعلام روابط عمومی شرکت مدیران خودرو به نقل از واحد فروش با هدف ایجاد شرایط مناسب و فرصت خرید آسانتر برای کلیه هموطنان، شرکت مدیران خودرو شرایط فروش و تحویل ۶۰ روزه محصولات دو برند MVM و CHERY را با تخصیص سود مشارکت مهیا کرده است.

بر این اساس در محصولات برند MVM با پیش پرداخت ۴۰ درصدی، ام وی ام ایکس۲۲ در شش تیپ مختلف دنده ایی و اتوماتیک با پیش پرداخت های حداقل ۵۲ میلیون تومان و حداکثر تا ۶۳ میلیون تومان، ایکس ۳۳ اِس با پیش پرداخت ۷۳ میلیون تومانی و خودروی ۳۱۵ اسپورت اکسلنت نیز با پیش پرداخت ۴۳ میلیونی برای ثبت نام در دسترس خواهند بود. همچنین برای رفاه حال مشتریان مدل ۹۷ خودروی ۳۱۵، با ۱۰ درصد تخفیف در اختیار آنان قرار گرفته است.

‏X22 مجهز به پیشرانه ى ۴ سیلندر به همراه ۱۶ سوپاپ به حجم ۱۴۹۷ سى سى است که مى تواند ۱۰۵ اسب بخار قدرت و ۱۳۵ نیوتون متر گشتاور تولید کند.
‏S به یک موتور ۴ سیلندر ۱۶ سوپاپه با حجم ۱۹۷۱ سی سی مجهز است. این موتور توانایی تولید ۱۳۴ اسب بخار قدرت در ۵۷۵۰ دور در دقیقه و ۱۸۰ نیوتن متر گشتاور در ۴۳۰۰ دور در دقیقه را دارد.
برای برند چری نیز کلیه محصولات با پیش پرداخت ۵۰ درصدی قابل ارائه هستند. آریزو ۵ توربو با پیش پرداخت ۹۵ میلیون تومان، تیگو ۵ در دو تیپ با پیش پرداخت های ۱۱۶ و ۱۲۲ میلیون تومانی و تیگو ۷ در دو تیپ با پیش پرداخت های ۱۶۸ و ۱۷۸ میلیون تومانی برای ثبت نام در دسترس خواهند بود.

چری تیگو ۵ داراى یک موتور ۲ لیتری است که می تواند ۱۳۹ اسب بخار قدرت را در دور ۵۷۵۰ و ۱۸۲ نیوتن متر گشتاور را در دور ۴۳۰۰ تولید کند. وظیفه انتقال قدرت این خودرو نیز در تیپ های بالاتر بر عهده جعبه دنده CVT گذاشته شده است. از سوی دارندگان ایرانی، متوسط مصرف سوخت این خودرو ۹.۵ لیتر اعلام شده است.

مدیران خودرو

سود مشارکت در کلیه مدل ها ۱۳ درصد تعیین شده است. کلیه خودرو ها به صورت قیمت قطعی زمان ثبت نام و تحویل ۶۰ روزه در کلیه نمایندگی های سراسر ایران قابل ثبت نام خواهند بود. علاقه مندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به وبسایت رسمی مدیران خودرو و چری به آدرس های www.mvmco.ir و www.cheryco.ir مراجعه نمایند.

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato