همه چیز درباره آیفون 13
نگاهی به مشخصات چری تیگو7 در بازار ایران

نگاهی به مشخصات چری تیگو7 در بازار ایران

به گزارش روابط عمومی شرکت خودروسازی چری در ایران؛ این شرکت برای نخستین بار اقدام به برگزاری تور بین المللی خودروی تیگو۷ برای مشتریان خود نمود، تا برای نخستین بار امکان تست خودرو خارج از مرز های کشور فراهم گردد ، تا این شاسی بلند لوکس چری ، مورد محک مشتریان و خبرنگاران قرار گیرد.

جاده های متنوع به لحاظ محیطی ، زنجان ، تبریز ، آستارا، رشت و.......  هر کدام فرصت مناسبی را پدید آورد تا خودروی تیگو۷ به چالش کشیده شود.

در پایان این سفر ، کلیه مشتریان از عملکرد خودرو خود رضایت کامل را داشتند ، شتاب و کشش مناسب ، پایداری و توانایی های حرکتی مناسب به دارندگان تیگو۷ اثبات نمود که انتخاب مناسب و درستی را داشته اند.

جاده های کوهستانی ، اتوبان های هموار و شرایط مختلف آب و هوایی و همچنین بارش برف همگی عاملی بودند تا تیگو۷ توانایی های خود را نشان دهد، تیگو۷ به عنوان لوکس ترین محصول چری تابستان امسال طی مراسمی خاص رونمایی شد. موتور ۱.۵ لیتری توربو با قدرت ۱۴۷ اسب بخار و گشتاور ۲۱۰ نیوتن بر متر با بهره گیری از تکنولوژی روز، گیربکس دو کلاچه اتوماتیک، همگی دست به دست هم دادند تا از تیگو۷ یک شاسی بلند راحت و زیبا مناسب برای  سفر های خانوادگی بسازند.

نکته دیگر در خصوص چری تیگو۷، کسب ۵ ستاره ایمنی در آزمون تست تصادف استاندارد چین است، البته اینبار ملاک استاندارد و ارزیابی کاملا مشابه استاندارد های اروپایی انجام شده تا نتیجه آن از تیگو۷ یک شاسی بلند کاملا امن بسازد تا بتوان با خیال آسوده سفر نمود.

از سوی دیگر قطعه سازان مطرح جهان نظیر شرکت امریکائی هانیوال برای ساخت سیستم توربو شارژ ، شرکت آلمانی گتراگ برای ساخت سیستم انتقال قدرت ،شرکت انگلیسی لوتوس برای ساخت شاسی تیگو ۷ دخیل بوده اند و چون دیگر محصولات موجود چری با شرکت هایی چون بوش ، ولئو، جانسون و...... همکاری تنگاتنگی داشته است.

تیگو۷ در شرایط فعلی بازار با قیمتی در حدود ۱۴۰ میلیون تومان عرضه می شود و با توجه به افزایش یکباره شدید قیمت رقبای وارداتی خود ، با اختلاف قیمتی بیش از ۱۰۰ میلیون تومان با رقبای کره ایی و با توجه به مشابهت ابعادی و دارا بودن کلیه آپشن های لازم می تواند به عنوان گزینه قابل قبولی تلقی شود.

نظرات ۲
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato