تلاش اسنپ برای فرهنگ‌سازی؛ آغاز کمپین «ماییم و یک زمین»

تلاش اسنپ برای فرهنگ‌سازی؛ آغاز کمپین «ماییم و یک زمین»

تلاش اسنپ برای فرهنگ‌سازی؛ آغاز کمپین «ماییم و یک زمین»

ماییم و یک زمین نام کمپین محیط زیستی اسنپ است که به تازگی آغاز به کار کرده است. اسنپ در این کمپین از کاربران و سایر شهروندان دعوت کرده تا حساسیت بیشتری نسبت به محیط زیست و طبیعت داشته باشند و در اولین قدم زباله‌های خود را روی زمین نیندازند.

اسنپ بیانیه‌‌ای در مورد قسمت اول کمپین محیط زیستی خود منتشر کرده است و در آن به سهم هر یک از ما در حمایت از زمین اشاره و این سوال را مطرح کرده که هر کدام از ما چقدر به نقش خودمان در نگهداری از زمین فکر کرده‌ایم:

«هر بهاری که می‌آید، یک بار دیگر جان تازه‌ای در زمین دمیده می‌شود و همه‌چیز بوی تازگی می‌گیرد. تا چشم کار می‌کند همه‌جا سبز است و باطراوت. به طبیعت نگاه می‌کنیم و دل‌مان برای این همه سرزندگی قنج می‌رود. این حال خوب اما چقدر دوام دارد؟ شاید باورش سخت باشد اما حتی یک زباله کوچک هم می‌تواند آن تصویر زیبا را به هم بریزد و در قواره بزرگتر از عمر زمین دوست‌داشتنی‌مان کم کند. این است که هر کدام از ما سهم بزرگی در نگهداری از آن تصویر زیبا داریم و با قدم‌هایی که برمی‌داریم می‌توانیم نگهبان زمین باشیم.»

پس از آن اسنپ از تصمیم خود به عنوان عضوی از خانواده بزرگ زمین می‌گوید که نتیجه آن کمپینی با شعار ماییم و یک زمین است؛ کمپینی که الفبای آن حفاظت از محیط زیست است و بنایش فرهنگ‌سازی:

«گفتیم حالا که آینده میلیاردها نفر به حال زمین بستگی دارد، دست روی دست نگذاریم؛ تصمیم گرفتیم شما را هم خبر کنیم که مثل همیشه همراه‌مان شوید. رسالت‌مان یکی است؛ این‌که حواس‌مان باشد زباله‌مان را از ماشین بیرون نریزیم تا زمین زنده بماند. امیدواریم به واسطه آغاز بخش اول کمپین محیط زیستی اسنپ، با تمرکز بر بیرون نریختن زباله از ماشین، یک قدم هر چند کوچک به نفع زمین برداریم. خوب می‌دانیم که هر کدام از ما حلقه‌ای از زنجیره‌ای هستیم که می‌تواند حال زمین را خوب نگه دارد و یک دست صدا ندارد.»

اسنپ همچنین از شهروندان دعوت کرد تا در این مسیر همراه هم باشیم تا دِین‌مان را به زمین ادا کنیم: «یادمان باشد که ماییم و یک زمین!»

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل