«امیر فانتوم» بهترین استریمر سال ۹۷ ایران شد

«امیر فانتوم» بهترین استریمر سال ۹۷ ایران شد

«امیر فانتوم» بهترین استریمر سال ۹۷ ایران شد

سرانجام سرویس استریمجی با برگزاری مراسمی در هفته گذشته، «امیر فانتوم» را به عنوان بهترین استریمر سال ۱۳۹۷ ایران انتخاب کرد.

جدا از معرفی بهترین استریمر سال که وظیفه انتخاب آن‌ بر عهده داوران بود، در جریان این مراسم غزاله نقدی که با اسم مستعار Bugmazel هم شناخته می‌شود با آرای کاربران به عنوان استریمر مردمی سال معرفی شد تا برنده جایزه ۱۰ میلیون تومانی این بخش باشد.

امیر فانتوم استریمر سال

مرحله مقدماتی این مسابقه از ۱۷ بهمن آغاز شد و در ۱۰ اسفند ماه با مشارکت ۹۲ استریمر به پایان رسید. در ادامه، ۸ استریمر برتر به مرحله پایانی راه پیدا کردند تا در نهایت امیر فانتوم برنده جایزه ۵۰ میلیون تومانی این مسابقه باشد. طبق اعلام استریمجی، برای شرکت در این مراسم، استریمرهای ایرانی نزدیک به ۳۰۰ محتوای تولید شده توسط خودشان را برای داوران ارسال کردند. استریمجی اعلام کرده است که طی سال‌های آینده هم باید منتظر برگزار شدن دوره‌های بعدی مراسم بهترین استریمر سال باشیم.

استریم بازی، چه به خاطر بیشتر شدن علاقه کاربران داخلی به محتوای ویدیویی و چه همگام شدن با افزایش محبوبیت این نوع از محتوا در سطح جهان، طی مدتی کوتاه به یکی از بخش‌های مهم صنعت بازی‌های ویدیویی در ایران تبدیل شده است. باید منتظر ماند و دید که وجود سرویس‌های داخلی مانند استریمجی و برگزاری چنین رویدادهای تا چه اندازه می‌تواند به نزدیک شدن استانداردهای استریم بازی در ایران به نمونه‌های جهانی کمک کند.

نظرات ۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل