معرفی بازی Snow Drift؛ دریفت برفی

معرفی بازی Snow Drift؛ دریفت برفی

در حضور کمرنگ‌تر کچ‌اپ، حالا دو استودیوی Voodoo و SayGames به عنوان مدعیان جدید آرکید گوشی اسم و رسمی به دست آورده‌اند. Voodoo با وجود اینکه بازی‌هایش به‌خاطر تبلیغات زیاد معمولا امتیازات کمی از کاربران می‌گیرند اما تقریبا تمام عناوینش پای ثابت «برترین بازی‌های رایگان» مارکت‌ها هستند.

از آن طرف SayGames هم اگرچه هنوز تا موفقیت‌های عجیب غریب Voodoo فاصله دارد ولی به لطف همکاری با Estoty، سازنده بازی‌های معروف Knife Hit و Mr Gun، توانسته حداقل از لحاظ ارائه تجربه‌های آرکید باکیفیت جای خالی کچ‌اپ را در بازار اپلیکیشن‌ها پر کرده و حتی در مواردی بهتر از آن‌ها ظاهر شود.

Snow Drift به عنوان جدیدترین ساخته Estoty بار دیگر ثابت می‌کند که این توسعه‌دهنده در ساخت بازی‌های آرکید مهارت دارد. بازی به اندازه Mr Gun و Drift and Park خلاقانه نیست ولی با این حال به لطف دادن یک ماموریت متفاوت به بازیکن، نسبت به کلیشه‌های مشابه این روزها تجربه جدیدتری را ارائه می‌دهد.

در Snow Drift هر مرحله باید برف‌های روی زمین را پا کنید. با برخورد ماشین به آن‌ها، برف‌ها پاک شده و این کار را تا زمانی که تمام مسیر خالی از برف بشود ادامه می‌دهید. چیزی که تجربه Snow Drift را لذت‌بخش‌تر کرده، تمرکز سازنده روی دریفت است. در اینجا ماشین خودش حرکت کرده و با لمس کردن قسمت چپ یا راست صفحه لمسی می‌توانید جهت آن را عوض کنید.

نکته اینجاست به‌خاطر سرعت بالای ماشین و البته لیز بودن محیط، اتوموبیل دائما در حال دریفت کردن است. این کنترل سخت به‌همراه صداگذاری خوب بزرگترین برگ برنده Snow Drift به‌حساب می‌آید؛ ترکیب صدای لاستیک‌ها، موتور ماشین، برخورد به برف‌ها با چالش‌های کنترل توانسته حس خوبی را به بازیکن منتقل کند.

Snow Drift

البته این حس می‌توانست پایداتر باشد، اگر Snow Drift سریع‌تر چالش‌هایش را رو می‌کرد. روند سخت شدن بازی حداقل در ده مرحله اول کند بوده و به‌همین خاطر در یک فاصله‌ زمانی این دریفت کردن لذت کمتری را القا می‌کند. تا جایی که بازی با چالش‌هایش، نه کاملا ولی تا حدی دوباره روی غلتک می‌افتد. نکته بعد به نوع طراحی مراحل برمی‌گردد.

در بازی‌های مشابه معمولا پلیس‌ها دنبال بازیکن می‌روند و باید از دست آن‌ها فرار کرد. Snow Drift روی ایده متفاوتی دست گذاشته و موفق هم عمل کرده ولی بازی می‌توانست از چیزی که الان هست باز متنوع‌تر باشد. مثلا از یک مرحله به بعد پلیس‌ها به دنبال‌تان می‌افتادند، چالش زمانی اضافه می‌شد یا ویژگی‌هایی که با وجود محدودیت‌هایشان اما بازی را همچنان سرگرم نگه می‌داشتند.

هر چند با وجود این دو مشکل، Snow Drift باز اثر سرگرم‌کننده‌ای در سبک آرکید به‌شمار می‌رود. از همان عناوینی که موقع بی‌حوصلگی‌ها، گوشی را از جیب‌تان درآورده و برای دقایقی مشغولش می‌شوید. بنابراین اگر در نبود کچ‌اپ به دنبال جایگزین‌هایی هستید، Snow Drift می‌تواند مدتی سرگرم‌تان کند.

Snow Drift
  • Snow Drift
  • قیمت: رایگان با پرداخت درون برنامه ای
  • سازنده: SayGames
  • سیستم عامل: iOS و اندروید
  • حجم: ۱۴۹.۱ / ۴۳.۷۶ مگابایت
دانلود

اپ‌استور


گوگل‌پلی


لینک کمکی

ویجیاتو

نظرات ۷

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato