پیش بینی جدید: قیمت بیتکوین به 4 میلیون دلار می رسد

پیش بینی جدید: قیمت بیتکوین به 4 میلیون دلار می رسد

طی هفته های اخیر پیش بینی های خوشبینانه ای را در مورد قیمت بیتکوین شاهد بودیم ولی آخرین مورد از این پیش بینی ها از همه عجیب تر است. «تیم دریپر» میلیاردر آمریکایی و سرمایه گذار برجسته حوزه رمزارز به تازگی اعلام کرده که قیمت بیتکوین سرانجام به رقم باورنکردنی 4 میلیون دلار خواهد رسید.

دریپر در مصاحبه با کانال یوتوب «بیتکوین کریپتو استریت» دلایل پیش بینی عجیب خودش را هم اعلام کرده است. به عقیده او در نهایت بیتکوین و دیگر ارزهای دیجیتال از ارزهای رایج (فیات) پیشی می گیرند. او در این رابطه می گوید:

در حال حاضر حدود 100 تریلیون دلار ارز فیات در دنیا وجود دارد. این پول وضعیت متزلزلی دارد، چون به رخدادهای سیاسی و وضعیت احزاب و گروه های مختلف وابسته است. بوروکرات ها آن را کنترل می کنند و گزینه مناسبی برای مردم عادی نیست. به همین دلیل است که زبده ترین مهندسین دنیا روی نسل جدید پول یعنی ارزهای دیجیتال کار می کنند.

قیمت بیتکوین

دریپر می گوید در آینده ای نه چندان دور، رمزارزها جانشین ارزهای فیات می شوند و در این صورت، شاهد افزایش 1000 برابری ارزش بازار رمزارز خواهیم بود. بیت کوین در حال حاضر حدود 4000 دلار قیمت دارد و پیش بینی دریپر، ارزش آن را به 4 میلیون دلار می رساند. البته این میلیاردر آمریکایی زمان دقیقی را برای پیش بینی خودش اعلام نکرده ولی مطمئن است که دیر یا زود، این اتفاق رخ خواهد داد.

تیم دریپر یکی از خوشبین ترین سرمایه گذاران حوزه ارزهای دیجیتال و به خصوص بیتکوین به شمار می رود. او چند وقت پیش در مصاحبه با NBC اعلام کرد طی چند سال آینده، پرداخت با بیتکوین به استاندارد جامعه تبدیل می شود و فروشگاه های استارباکس در این زمینه پیشگام هستند. با این حال شنیدن بیتکوین 4 میلیون دلاری حتی از ز بان دریپر هم عجیب است. فعلاً که هیچ نشانه ای از افزایش قیمت این رمزارز محبوب دیده نمی شود.

نظرات ۶
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato