بازی Assassin's Creed Unity را به صورت رایگان دریافت کنید

بازی Assassin's Creed Unity را به صورت رایگان دریافت کنید

شرکت فرانسوی یوبیسافت با انتشار یک بیانیه اعلام کرد دریافت نسخه ویندوز بازی Assassin's Creed Unity از طریق یوپلی (Uplay) به مدت یک هفته رایگان خواهد بود.

اوایل هفته بود که خبر بسیار ناراحت کننده‌ای در فضای مجازی به سرعت انتشار یافت؛ بخش‌هایی از کلیسای نوتردام از جمله سقف و برج مخروطی در آتش سوخت و به خاکستر تبدیل شد. خوشبختانه بسیاری از موسسات در تلاشند تا روند بازسازی کلیسا را هر چه سریعتر آغاز کنند. شرکت یوبیسافت نیز قصد دارد تا به نوبه خود در این کار مشارکت کند.

یوبیسافت که به عنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان و ناشران بازی‌های ویدئویی در جهان شناخته می‌شود، قرار است مبلغ ۵۰۰ هزار یورو به مسئولان پاریس برای ترمیم و بازسازی کلیسای ۸۵۶ ساله نوتردام اهدا کند. دیگر اقدام یوبیسافت اما رایگان کردن بازی Assassin's Creed Unity بود که کلیسای نوتردام به عنوان یکی از لوکیشن‌ها در داخل نقشه بازی قرار دارد.

بازی Assassin's Creed Unity

طبق اعلام یوبیسافت، کاربران می‌توانند با مراجعه به این لینک و سپس ورود به حساب کاربری خود در یوپلی، بازی Assassin's Creed Unity را به صورت کاملاً رایگان دریافت کنند. این پیشنهاد تنها تا تاریخ ۵ اردیبهشت ماه در دسترس خواهد بود. یوبیسافت همچنین درباره رایگان کردن این بازی در بیانیه خود نوشت:

می‌خواهیم این شانس را به همه بدهیم تا شکوه و زیبایی کلیسای نوتردام را به بهترین شکلی که می‌دانستیم ببینند. وقتی که روند توسعه بازی Assassin's Creed Unity را پشت سر می‌گذاشتیم، ارتباط نزدیکی با پاریس و نمادهای این شهر شگفت انگیز برقرار کردیم. یکی از قابل توجه ترین المان‌های بازی، کلیسای نوتردام بود که به خارق العاده ترین شکل ممکن طراحی شده است.

بازی‌های ویدئویی این امکان را به ما می‌دهند تا به دیدن از لوکشین‌هایی بپردازیم که پیش از این برایمان مقدور نبوده است. امیدواریم با این اقدام کوچک، کاربران متوجه ارزش بالای ادای احترام ما به کلیسای نوتردام شوند.

پس از آتش سوزی، برخی از فعالان فضای مجازی پیشنهادی کردند که از مدل سه بعدی به کار رفته در بازی Assassin's Creed Unity برای ترمیم و بازسازی کلیسای نوتردام استفاده شود؛ پیشنهادی که به نظر منطقی می‌رسد و باید دید چقدر از طرف مسئولان امر مورد توجه قرار می‌گیرد.

ویجیاتو

نظرات ۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato