روش اعتراض به خلافی خودرو؛ آدرس واحدهای رسیدگی به اعتراضات شهر تهران

روش اعتراض به خلافی خودرو؛ آدرس واحدهای رسیدگی به اعتراضات شهر تهران

اعتراض به خلافی خودرو در سال‌های گذشته بیش ‌از امروز متداول بود. زیرا برگه‌های جریمه توسط افسر راهنمایی و رانندگی صادر میشد و ادعای اشتباه افسر نیز ساده‌تر از دوربین است. البته احتمال خطای انسانی نیز بالاتر است.
اما این روزها بخشی از تخلفات را دوربین راهنمایی و رانندگی ثبت می‌کند که این دوربین‌ها با توجه به آنکه برای کار خاصی برنامه‌ریزی می‌شوند امکان خطا را به حداقل میرسانند.
شهروندان تهرانی در صورت اعتراض به ثبت تخلفات توسط دوربین‌های سطح شهر، برای دیدن عکس تخلف مربوطه می‌توانند به آدرس‌های هفت گانه واحدهای رسیدگی به اعتراضات در سطح شهر تهران مراجعه کنند.

سرگرد نصیر ملأ ضمن اعلام این خبر اظهار کرد: همشهریان عزیز تهرانی علاوه بر اداره اجرائیات مرکزی می‌توانند برای دیدن عکس‌های تخلفات ثبت شده به آدرس‌های هفتگانه واحدهای اجرائیات سطح شهر تهران مراجعه نمایند.
وی ادامه داد: برخی شهروندان به صورت وضعیت خلافی خودرو خود اعتراض دارند که پس از مراجعه به واحدهای رسیدگی به تخلفات می‌توانند عکس ثبت شده از هنگام بروز تخلف خودروی خود را مشاهده نمایند.
سرگرد نصیر ملأ از همشهریان خواست در صورت اعتراض به صورت وضعیت خلافی خودرو خود به نزدیک‌ترین واحد رسیدگی محل سکونت مراجعه کنند.
وی ادامه داد: جهت رفاه حال شهروندان و ارتقا کیفیت رسیدگی و پاسخگویی مناسب، در غرب تهران ۲ واحد رسیدگی در مناطق ۲۱ و ۲۲ در نظر گرفته شده است. با این وجود عمده مراجعه شهروندان به واحد مستقر در منطقه ۲۱ بوده که این امر موجب ازدحام و شلوغی این واحد شده است.
رئیس اجرائیات پلیس راهور فاتب خاطرنشان کرد: لذا از شهروندان ساکن مناطق غربی تهران تقاضا دارد منطقه ۲۲ را نیز در نظر داشته و جهت صرفه ‌جویی در وقت، رسیدگی سریع و پاسخگویی مناسب به این واحد مراجعه کنند.

خلافی خودرو

وی در ادامه یادآور شد: ضمناً واحدهای رسیدگی زیر نیز آماده ارائه خدمات به شهروندان هستند:
واحد رسیدگی منطقه ۳: بزرگراه حقانی قبل از تقاطع جهان کودک مقابل پارک آب و آتش
واحد رسیدگی منطقه ۱۱ (ویژه خانواده شهدا، جانبازان، ایثارگران و معلولین): خیابان قزوین نبش خیابان مرادی جنب شهرداری
واحد رسیدگی منطقه ۱۴: خیابان نبرد میدان نبرد انتهای خیابان شهید ابراهیم بیدی
واحد رسیدگی منطقه ۱۶: خیابان بعثت، خیابان رجایی جنوبی، خیابان هلال‌احمر، مقابل سیلو
واحد رسیدگی منطقه ۲۰: شهرری خیابان کریمی شیرازی، روبروی فروشگاه شهروند
واحد رسیدگی منطقه ۲۱: تهرانسر انتهای بلوار یاس
واحد رسیدگی منطقه ۲۲: همت غرب، آزادگان جنوب، شهرک گلستان، بلوار گل‌ها، خیابان یاسمن جنوبی

نظرات ۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato