پیشنهاد ایرانسل برای ماه مبارک رمضان اعلام شد

پیشنهاد ایرانسل برای ماه مبارک رمضان اعلام شد

مشترکان ایرانسل می‌توانند از از تخفیف‌های ویژه‌ای در ایام ماه مبارک رمضان برای استفاده از خدمات مکالمه و اینترنت ساعتی بهره‌مند شوند.

ایرانسل گزارش داده که مشترکان سیم‌کارت‌های دائمی و اعتباری می‌توانند با شماره‌گیری کد دستوری #۴۴۴۴* از تخفیف‌های ویژه‌ اختصاصی خود برای دریافت خدمات مکالمه و اینترنت، استفاده کنند. تخفیف‌های در نظر گرفته شده برای مشترکین بعد از شماره گیری کد دستوری بالا به سه دسته اینترنت، مکالمه و پیامک تقسیم بندی می‌شوند و برای هر یک از این سرویس‌ها، بسته تخفیفی در نظر گرفته شده است.

گفتنیست محاسبه و اعمال تخفیف مکالمه از طریق شماره گیری #۴۴۴۴* بر اساس ترافیک شبکه و به‌صورت هوشمند انجام می‌شود، بنابر این در ساعات و مکان‌های مختلف مشترکان تخفیف‌های مختلفی دریافت خواهند کرد. به عنوان مثال ما در دیجیاتو به بسته ماهانه ۱۲ گیگی با قیمت ۲۸ هزار تومان برخوردیم و یا بسته ۲.۵ گیگی ۸۴۵۰ تومانی به ما پیشنهاد شد. در بسته‌های مکالمه نیز توانستیم بسته ۱۱۰۰۰۰ مکالمه ایرانسلی را ۱۱۰۰۰ تومان تهیه کنیم.

ایرانسل به عنوان اپراتور پیشرو در کسب رضایت مشتری این امکان را فراهم کرده است تا تمامی مشترکان بتوانند با توجه به زمان و مکان خود خدمات اختصاصی ویژه‌ای دریافت کرده و هزینه‌های خود را مدیریت کنند.

تخفیف‌های ویژه ایرانسل برای ماه مبارک رمضان از سه شنبه ۱۷ اردیبهشت ماه تا پایان این ماه مبارک در دسترس مشترکین ایرانسلی قرار دارد.

ویجیاتو

نظرات ۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato