شبکه «لنز و ماه» ایرانسل ویژه ماه مبارک رمضان افتتاح شد

شبکه «لنز و ماه» ایرانسل ویژه ماه مبارک رمضان افتتاح شد

ایرانسل با افتتاح شبکه «لنز و ماه» این امکان را برای مشترکان تلویزیون اینترنتی لنز فراهم کرده تا بتوانند از افطار تا سحر در ایام ماه مبارک رمضان منتخبی از بهترین سریال‌ها و آثار سینمایی ایران و جهان را تماشا کنند.

به گزارش روابط عمومی ایرانسل، در ایام ماه مبارک رمضان مشترکین تلویزیون اینترنتی لنز می‌توانند از شبکه ویژه‌ای که در این تلویزیون احداث شده و «لنز و ماه» نام دارد، برای تماشای سریال‌ها و آثار سینمایی ایران و جهان استفاده کنند. گفتنیست این شبکه هر شب از ساعت ۱۹:۳۰ تا ۵:۳۰ صبح روز بعد فعال است.

شبکه «لنز و ماه» در تلویزیون اینترنتی «لنز» از ۱۷ اردیبهشت تا ۱۵ خرداد (آغاز تا پایان ماه مبارک رمضان) در دسترس است و مشترکینی که از بسته‌های اینترنتی ایرانسل استفاده می‌کنند می‌توانند به رایگان به تماشای این برنامه‌ها بنشینند.

فهرست برنامه‌های شبکه تلویزیونی «لنز و ماه» از صفحه اختصاصی این شبکه در تلویزیون اینترنتی لنز ایرانسل در دسترس است.

تلویزیون اینترنتی لنز ایرانسل امکان دسترسی به مجموعه متنوعی از برنامه‌ها اعم از فیلم‌های مستند، داستانی، سریال‌های تلویزیونی و سینمای خانگی را برای مشترکان فراهم کرده است. اپلیکیشن لنز از طریق مارکت‌های اندرویدی در دسترس است و همچنین می‌توانید برای تهیه آخرین نسخه از آن به سایت رسمی این مجموعه نیز سر بزنید.

نظرات ۰
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato