رندرهای قاب آیفون ۱۱ که توسط برخی سازندگان قاب منتشر شده اند

هنوز چندماهی تا معرفی آیفون های بعدی اپل (که احتمالا در شهریورماه از راه می رسند) باقی مانده با این همه همین حالا موج شایعات در رابطه با آنها به راه افتاده و دست کم اطلاعات دست اولی از سوی دو وبسایت Slashleaks و Sonny Dickson منتشر شده که از عرضه کنندگان قاب گوشی هستند و به تازگی رندرهای قاب آیفون ۱۱ را درون وبسایت خود قرار داده اند.

البته تصاویر زیادی در این باره به دست نیامده اما رندرهای مربوط به یک آیفون با ماژول دوربین بزرگ و مربعی که سه لنز با چیدمان مثلثی در آن جای می گیرند ماه هاست که در فضای مجازی منتشر می شوند و از آنجا که تولید کنندگان قاب در ظاهر تمایل دارند محصولاتشان را بر پایه این طراحی بسازند احتمال حقیقت داشتن این طرح ها مرتبا بیشتر و بیشتر می شود.

آیفون ۱۱

آگهی استخدام

البته بد نیست اشاره کنیم که شرکت های سازنده قاب همواره سعی میکنند یک گام جلوتر حرکت کنند و پیش بینی هایی در مورد آیفون بعدی که احتمالا همان آیفون ۱۱ نامیده می شود مطرح کنند و طرح های خود را نیز براساس این طرح ها تولید کنند تا چنانچه اپل نیز روی این طرح اتفاق نظر داشت در زمان تولید زیاد از رقبای خود عقب نمانند.

در هر صورت با فرض اینکه تصاویر لو رفته درست باشند، شاید وقت آن باشد این مساله را بپذیریم که اپل ممکن است از یک دوربین بزرگ در بدنه آیفون هزار دلاری بعدی اش استفاده کند.

آگهی استخدام

ویجیاتو

نظرات ۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟