همه چیز درباره آیفون 13
کپکام به دنبال ساخت دنباله DmC: Devil May Cry است

کپکام به دنبال ساخت دنباله DmC: Devil May Cry است

با توجه به صحبت‌های اخیر یکی از مسئولان کپکام، این شرکت به دنبال ساخت دنباله بازی DmC: Devil May Cry است. این عنوان که در سال ۲۰۱۳ منتشر شد، بازخوردهای مثبتی را از منتقدان دریافت کرد اما به خاطر فاصله گرفتن از ریشه‌های سری، چندان مورد توجه طرفداران قرار نگرفت.

اگرچه بازی DmC: Devil May Cry دانته را به عنوان شخصیت اصلی داشت اما ریبوت سری محسوب می‌شد و داستان آن‌ نیز در دنیایی کاملاً متفاوت از نسخه‌های پیشین جریان داشت. این بازی توسط استودیو نینجا تئوری ساخته شد که در سال ۲۰۱۷ میلادی عنوان Hellblade: Senua's Sacrifice را روانه‌ بازارها کرد.

بازی Hellblade: Senua's Sacrifice نه تنها در جلب نظر مثبت منتقدان، بلکه از لحاظ فروش نیز عملکرد بسیار خوبی داشت‌. این اتفاقات در نهایت باعث شد تا مایکروسافت با مدیران نینجا تئوری وارد مذاکره شده و این استودیو بریتانیایی را با پرداخت مبلغ مورد نظر از آن خود کند.

بازی DmC: Devil May Cry

مت واکر، یکی از تهیه کنندگان کپکام، در مصاحبه‌ اخیر خود با وبسایت feed4gamers به صحبت درباره دنباله بازی DmC: Devil May Cry پرداخت. طبق گفته‌های او، این بازی در صورتی ساخته می‌شود که نینجا تئوری وظیفه ساخت آن را قبول کند. واکر در این باره گفت:

از لحاظ فنی هیچ مشکلی با ساخت بازی نداشتیم و فکر می‌کردیم می‌توانیم بار دیگر برای ساخت دنباله با نینجا تئوری همکاری داشته باشیم اما این اتفاق رخ نداد. همچنان علاقه مند به ساخت دنباله هستیم اما فکر می‌کنیم این بازی تنها باید توسط نینجا تئوری ساخته شود. بدون آن‌ها، DMC به عنوانی که امروز می‌شناسیم تبدیل نمی‌شد.

با در نظر گرفتن این موضوع که نینجا تئوری اکنون یکی از استودیو‌های مایکروسافت است، بعید به نظر می‌رسد که شاهد همکاری دوباره آن‌ها با کپکام باشیم. البته این احتمال وجود دارد که مایکروسافت این همکاری را تحت شرایط خاص قبول کند. برای مثال، دنباله بازی DmC: Devil May Cry انحصاری مایکروسافت باشد.

نظر شما در این باره چیست. آیا با ساخت دنباله بازی DmC: Devil May Cry موافق هستید؟

نظرات ۳
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato