ثبت بیش از یک میلیون امضای اینترنتی برای بازتولید فصل ۸ بازی تاج و تخت

با اینکه تنها یک روز تا تمام شدن فصل آخر سریال بازی تاج و تخت فاصله داریم، طوماری اینترنتی توسط طرفداران ناراضی این مجموعه در حال امضا شدن است که هدفش ساخت دوباره فصل هشت با نویسنده های جدید است. نکته جالب اینجاست که تعداد امضا کنندگان این طومار تا لحظه نگارش این مطلب از مرز یک میلیون نفر گذشته است.

این طومار طی حدودا یک هفته به این تعداد امضا رسیده

فرد شروع کننده این حرکت که «دیلان» نام دارد گفته نویسندگان تا زمانی که مرجعی برای فیلم نامه وجود داشت بسیار خوب عمل کردند اما حق سریال یک پایان بندی منطقی است. او از HBO خواسته به انتظاراتش پاسخ دهند و فصل آخر را از نو بسازند.

او در توضیح اقدامش گفته:

من این کار را نکردم تا یک طرفدار غر غرو باشم. نه، این کار را کردم زیرا به شدت ناامید شده ام و باید خشمم را نشان می دادم. آیا راه حلی دارم؟ ایده های زیادی در سرم هست ولی من یک نویسنده ی هالیوود نیستم. اما نیازی هم نیست مکانیک باشید تا متوجه ایرادی در ماشینتان شوید.

سریال بازی تاج و تخت

HBO هنوز درباره این اتفاق اظهار نظری نکرده است. اگرچه فصل آخر سریال بازی تاج و تخت بسیاری از طرفدارانش را عصبانی کرده اما هنوز عده زیادی یکشنبه ها (یا برای ما که در ایران زندگی می کنیم دوشنبه ها) جلوی تلویزیون می نشینند تا سرنوشت شخصیت محبوبشان مشخص شود. به گفته HBO، قسمت پنجم این فصل که "The Bells" نام دارد تنها از طریق سرویس های این شرکت 18.4 میلیون بیننده داشت.

علاوه بر این قسمت سوم این فصل نیز بیشترین تعداد توییت درباره یک قسمت سریال تلویزیونی در تاریخ را به نام خود ثبت کرد.

به باور «پیلو ازبک» بازیگر نقش یورون گریجوی، بازی در یک سریال محبوب به معنای داشتن طرفداران دو آتشه است. به گفته او راضی کردن بیش از یک میلیارد نفر شدنی نیست اما باید کاری کنید به سریال وفادار بمانند، حتی اگر دوستش نداشته باشند.

این تنها باری نیست اعتراضی درباره این فصل می شنویم، پیش تر نیز اعتراضات گسترده ای مبنی بر تاریکی بیش از حد اپیزود سوم فصل هشت رخ داده بود.

نظر شما درباره فصل آخر این سریال محبوب تا به اینجا چیست؟

سرور ابری

نظرات ۸

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟