بخش استانی جشنواره وب و موبایل ایران از امسال شروع به کار می‌کند

بخش استانی جشنواره وب و موبایل ایران از امسال شروع به کار می‌کند

جشنواره وب و موبایل ایران در دوازدهمین دوره برگزاری خود برای اولین بار در استان‌ها حضور پیدا می‌کند. ایده برگزاری استانی کنفرانس جشنواره وب و موبایل ایران سال‌هاست که منتظر اجرایی شدن است و امسال بالاخره این کار اجرایی می‌شود.

در دوره یازدهم جشنواره وب و موبایل ایران قرار بود، ۴ استان دیگر در کنار تهران این جشنواره را برگزار کنند ولی به دلیل مشکلات پیش آمده برنامه ریزی برای این امر با مشکل مواجه شد و برگزاری استانی کنفرانس جشنواره وب و موبایل ایران به دوره دوازدهم آن در سال ۹۸ موکول شد.

بر اساس اخبار اعلام شده برای برگزاری استانی دوره دوازدهم این رویداد هماهنگی‌ها آغاز شده و این دوره جشنواره در استان‌های اصفهان، شیراز، تبریز، یزد، رشت، گرگان و اهواز برگزار خواهد شد. سازوکار برگزاری کنفرانس جشنواره وب و موبایل ایران در استان‌ها به این صورت خواهد بود:

در این رویداد ۳ وبسایت و نرم افزار موفق استان میزبان معرفی و تقدیر خواهند شد. در یک پنل با حضور کارآفرینان بومی هر استان مشکلات استان مورد بررسی قرار خواهد گرفت. نیمی از سخنرانان رویداد را کارآفرینان بومی استان و نیمه دیگر را کارآفرینان مطرح و مجرب تهران تشکیل خواهند داد. یک نفر از سخنرانان رویداد در استان‌ها کارآفرینی مطرح از استانی دیگر خواهد بود.

همانند کنفرانس وب و موبایل ایران در سال های گذشته مخاطبین این رویداد ضمن آشنایی با کسب‌و‌کارهای موفق و دریافت تجربه از آنان با کسب و کارهای موفق شهر و استان خود نیز آشنا خواهند شد. همچنین اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی با حمایت و همکاری انجمن صنفی کسب و کارهای اینترنتی و برخی سازمان‌ها و مراکز دولتی و خصوصی کنفرانس‌ها را برگزار خواهند کرد. قابل توجه است که تاریخ برگزاری کنفرانس‌ها به زودی از سوی دبیرخانه رویداد اعلام می شود.

اگر مجموعه شما توانایی و تمایل همکاری به عنوان Partner کنفرانس وب و موبایل ایران در استان خود را دارد می‌توانید از طریق ایمیل به ما اطلاع رسانی کرده و از جزییات مطلع شوید.

گفتنی است جشنواره وب و موبایل ایران هرساله با ده‌ها هزار شرکت‌کننده به عنوان بزرگ‌ترین عرصه رقابت میان وب‌سایت‌ها و نرم‌افزار‌های موبایل ایرانی در گروه‌های برگزار می‌شود و از زمان تاسیس توانسته نقش مهمی در رشد کیفیت و جایگاه حوزه وب و موبایل در میان مردم داشته باشد.

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato