ظاهر احتمالی منوی استارت بعدی ویندوز 10 فاش شد [تماشا کنید]

مایکروسافت به طور اتفاقی نسخه ای داخلی از ویندوز 10 را منتشر کرده که ظاهر احتمالی منوی استارت در نسخه های آتی را فاش می کند.

ویندوز 10 نسخه 18947 که به تازگی لو رفته مربوط به برنامه اینسایدر مایکروسافت است و مهمترین تغییر آن به منوی استارت مرتبط می شود. در منوی جدید دیگر خبری از کاشی های زنده نیست و جای آنها را آیکون های اپ ها گرفته اند. در بالای منوی استارت جدید هم نوار جستجو قرار گرفته. بخشی به نام suggested apps یا اپ های پیشنهادی، اپلیکیشن ها را بر اساس برنامه هایی که بیشتر استفاده کرده اید یا در حال اجرا هستند به شما پیشنهاد می دهد.

با توجه به ویدیوی منتشر شده به نظر می رسد ظاهر جدید منوی استارت تا نهایی شدن راه درازی را در پیش دارد و حتی هنوز برای نمایش به عموم نیز آماده نشده است. به عنوان مثال ترتیب برنامه ها در منوی استارت بر اساس حروف نیست و حتی منوی استارت در حالت تبلت (Tablet Mode) به شکل غیر قابل انتظاری در وسط صفحه نمایش داده می شود.

از آنجایی که این نسخه از ویندوز تنها نسخه ای داخلی بوده احتمال دارد که قابلیت های جدید آن هیچگاه به عموم ارائه نشود. البته شاید هم این طراحی منوی استارت، تنها به ویندوز لایت اختصاص داشته باشد

نظرات ۵

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟