گوشی جدید ردمی از سنسور دوربین 64 مگاپیکسلی سامسونگ استفاده می‌کند

گوشی جدید ردمی از سنسور دوربین 64 مگاپیکسلی سامسونگ استفاده می‌کند

شیائومی در کنفرانس تکنولوژی ارتباطی در پکن، اطلاعاتی کلیدی در مورد حسگر دوربین ۶۴ مگاپیکسلی سامسونگ به نام ISOCELL GW1 ارائه کرد. علاوه بر آن تیزری از یک گوشی جدید که با دوربین ۱۰۸ مگاپیکسلی این شرکت عرضه خواهد شد هم به حضار نشان داد.

ادعا می‌شود که برند زیر مجموعه شیائومی یعنی ردمی، جزو اولین برندهای دنیاست که از سنسور جدید ۶۴ مگاپیسکلی ISOCELL GW1 سامسونگ استفاده می‌کند. این حسگر در واقع به اندازه ۳۸ درصد پیکسل‌های بیشتری نسبت به یک دوربین ۴۸ مگاپیکسلی فراهم می‌کند. شیائومی اعتقاد دارد که این تکنولوژی به کاربران اجازه ثبت عکس‌هایی با روشنایی و جزئیات بیشتر را می‌دهد.

سنسور  ISOCELL GW1 با اندازه ۱/۱.۷ اینچ و سایز پیکسلی ۱.۶ میکرومتر یکی از سنسورهای بزرگ به شمار می‌آید. اسمارت فون ردمی که قرار است از این سنسور استفاده کند با قابلیت‌هایی مثل ISOCELL Plus برای بهبود بازتولید رنگ‌ها، Smart ISO و Hybrid 3D HDR همراه می‌شود. عکس‌هایی که با این دوربین جدید گرفته می‌شوند رزولوشنی برابر ۶۹۳۶×۹۲۴۸ داشته و حجم هر عکس ممکن است تا ۱۹ مگابایت هم برسد. بنابراین با وجود این کیفیت و ابعاد، امکان چاپ عکس‌هایی با تراکم ۷۲ نقطه بر اینچ و ابعاد ۳.۲۶×۲.۴۴ متر برای کاربران فراهم می‌شود.

اسمارت فون ردمی در سه ماهه پایانی ۲۰۱۹ در هند عرضه خواهد شد و بر اساس اطلاعاتی که تا به حال از آن منتشر شده، احتمالا از یک دوربین چهارگانه استفاده خواهد کرد.

در حالی که رویداد مذکور بیشتر حول معرفی سنسور دوربین ۶۴ مگاپیکسلی سامسونگ می‌گشت که قرار است گوشی ردمی را همراهی کند، شیائومی تیزری از یک گوشی جدید در سری می نمایش داد. این گوشی اولین دستگاهی خواهد بود که با حسگر ۱۰۸ مگاپیکسلی سامسونگ همراه می‌شود. حسگر جدید می‌تواند عکس‌هایی با رزولوشن ۹۰۲۴×۱۲۰۳۲ پیکسل بگیرد.

شایعاتی از یک منبع موثق ادعا می‌کنند که این سنسور در گوشی شیائومی می میکس ۴ مورد استفاده قرار خواهد گرفت و به هر حال این ادعا می‌تواند با انتظاراتمان از نسل بعدی می میکس همراستا باشد.

نظرات ۰
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato