پوشش زنده دیجیاتو: مراسم رونمایی از گلکسی نوت 10 [تماشا کنید]

پوشش زنده دیجیاتو: مراسم رونمایی از گلکسی نوت 10 [تماشا کنید]

سامسونگ مدتهاست که بیشترین سهم از بازار موبایل جهانی را در اختیار دارد و در کشورمان هم پرفروش ترین برند محسوب می شود. این شرکت هر سال دو سری پرچمدار معرفی می کند و حالا زمان رونمایی از خانواده گلکسی نوت ۱۰ رسیده است.

مثل همیشه، امسال هم تقریباً تمام ویژگی های خانواده گلکسی نوت ۱۰ را می دانیم. سامسونگ تا چند ساعت دیگر از گلکسی نوت ۱۰، نوت ۱۰ پلاس و نوت ۱۰ ۵G رونمایی خواهد کرد. این سه گوشی با ترکیبی از جدیدترین امکانات نرم افزاری و سخت افزاری روز، دنیای موبایل را یک گام دیگر به جلو می رانند. نسل جدید قلم اس پن هم این تجربه هیجان انگیز را کامل می کند. انتظارات از رویداد معرفی گلکسی نوت ۱۰ را می توانید از این لینک مطالعه کنید.

نیم ساعت بعد از نیمه شب، یعنی رأس ساعت ۰۰:۳۰ بامداد پنجشنبه با دیجیاتو همراه باشید تا مراسم رونمایی از خانواده گلکسی نوت ۱۰ را به شکل زنده از دیجیاتو تماشا کنیم و ببینیم که سامسونگ این بار چه محصولاتی را به دنیای موبایل هدیه می دهد. در این برنامه «مانی قاسمی» سردبیر دیجیاتو و «امیر مستکین» دبیر ارشد دیجیاتو با شما همراه خواهند بود. در ادامه می توانید این برنامه را تماشا کنید.

 

نظرات ۱
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato