حیوان آزاری یکی از کاربران یوتیوب پای پلیس را به ماجرا باز کرد [تماشا کنید]

یکی از کاربران یوتیوب با انتشار ناخواسته ویدیویی در این پلتفرم به حیوان آزاری متهم شده است. او در این فیلم با داد و فریاد زدن سر سگش او را کتک زده و آب دهان روی آن می اندازد.

کاربر مذکور «Brooke Houts» نام دارد و با انتشار ویدیوهایی از گیاهخواری، تناسب اندام و زندگی در لس آنجلس به همراه سگش در یوتیوب به شهرت رسید. ویدیوهایی که او در کنار حیوان خانگی دوست داشتنی اش برای کاربران تهیه می کرد شمار دنبال کنندگان کانال او را به بیش از 330 هزار نفر رساند.

در آخرین ویدیو اما او تصادفا ویدیویی از خود را در حالی که مشغول تنبیه سگش بود منتشر کرد که واکنش منفی کاربران یوتیوب را در پی داشت و پای اداره آزار حیوانات پلیس شهر لس آنجلس را هم به ماجرا باز کرد.

ویدیوی حیوان آزاری او سریعا از یوتیوب برداشته شد اما کاربران آن را دانلود کرده و مجددا روی اینترنت منتشر کرده اند. کاربر مورد بحث برای آرام کردن اوضاع سریعاً پستی در توییتر منتشر و از کاربران عذرخواهی کرد.

او تا حدودی از اقدام خود دفاع کرد و گفت که وزن 35 کیلویی سگش و پریدن های پی در پی آن باعث شده تا او با این کارها سگ نگون بخت را تربیت کند. او در انتها تاکید کرد که حیوان آزار نیست.

بیانیه او واکنش منفی یوتیوبرها را هم در پی داشته؛ «لوگان پاول» یکی از معروف ترین کاربران یوتیوب که کانالش بیش از 19 میلیون دنبال کننده دارد، ویدیو را ناراحت کننده و دلخراش نامید. کاربران رفتار این کاربر را با یکی از کاربران سایت توییچ مقایسه کرده اند.

حدودا یک ماه پیش کاربری با نام مستعار «Alinity Divine» هنگام استریم کردن بازی خود از بازیگوشی گربه اش به ستوه آمد و حیوان بیچاره را به پشت صندلی اش پرتاب کرد. ویدیوی این کار نیز جنجال زیادی به پا کرد و کاربران خواستار حذف همیشگی این کاربر از سایت توییچ شدند.

یوتیوب در این رابطه سکوت کرده و فعلا بیانیه ای منتشر نکرده است. این سایت ارسال هرگونه ویدیوی حیوان آزاری را ممنوع کرده و اعلام کرده کانال هایی که این قانون را زیر پا بگذارند احتمالا از این پلتفرم حذف خواهند شد.

ویجیاتو

نظرات ۱۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟