دلیل تخفیف سه هزار دلاری جگوار به مالکین محصولات تسلا چیست؟

دلیل تخفیف سه هزار دلاری جگوار به مالکین محصولات تسلا چیست؟

جگوار در اقدامی جالب برای ترغیب مشتریان آمریکایی نسبت به خرید کراس اوور الکتریکی I-Pace تخفیف ویژه ای در نظر گرفته است. این کمپانی انگلیسی در صورت خرید I-Pace توسط دارندگان محصولات مختلف تسلا، به هر کدام از آنها ۳ هزار دلار تخفیف می دهد.

قیمت پایه کراس اوور برقی جگوار I-Pace برابر با ۶۹,۵۰۰ دلار است

طرح تشویقی جگوار "تسخیر تسلا" (Tesla Conquest) نامگذاری شده است. به غیر از تخفیف ۳ هزار دلاری که اشاره کردیم، این طرح شامل یک تخفیف ۵ هزار دلاری از سوی نمایندگی ها و اعتبار کمک هزینه ۷ هزار دلاری دیگر می شود. با اعمال شدن این تخفیف ها در مجموع ۱۵ هزار دلار از قیمت پایه کراس اوور الکتریکی I-Pace کاسته شده و رقم پرداختی برای مشتریان به ۵۴,۵۰۰ دلار تقلیل می یابد.

جگوار مالکین خودروهای تسلا را ملزم به تعویض اتومبیل خود با I-Pace نکرده و صرفا ارایه اسناد مربوط به مالکیت برای بهره مند شدن از تخفیف ها کافی است. این تخفیف ها تا تاریخ ۳۰ سپتامبر (۸ مهرماه) برای مشتریان ارایه خواهند شد.

گفتنی است جگوار با ارایه I-Pace، در مقایسه با رقبای مطرح اروپایی چون مرسدس بنز، آئودی و ب ام و موفق تر ظاهر شده و مستقیما به مصاف تسلا مدل X رفته است. البته علی رغم شروع امیدوار کننده، این خودرو نتوانسته هنوز در ایالات متحده به فروش بالایی دست پیدا کند.

طبق آمار در هفت ماه گذشته از سال ۲۰۱۹، جگوار موفق به فروش ۱,۵۲۲ دستگاه از کراس اوور الکتریکی خود در ایالات متحده شده که رقم چشمگیری نیست. به عبارت دیگر هر ماه تقریبا ۲۰۰ دستگاه از جگوار  I-Pace در آمریکا فروخته شده، حال آنکه در همین مدت (بدون احتساب ژانویه) تسلا ماهانه حدود ۱۰۰۰ دستگاه از مدل X را به مشتریان هموطن خود تحویل داده است.

بیشترین آمار فروش ماهانه تسلا مدل X در ژوئن ثبت شده؛ کمپانی تسلا در این ماه توانست ۲,۷۲۵ دستگاه از کراس اوور برقی خود را به فروش برساند.

نظرات ۰
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato