استارت‌آپ «داستان من» با سرمایه‌گذاری ۳ میلیارد تومانی به راهش ادامه می‌دهد

استارت‌آپ «داستان من» در دو سالگی ۳ میلیارد تومان سرمایه از گروه فیروزه جذب کرد. گروه فیروزه اعلام کرده که از طریق شرکت سرمایه‌گذاری ایران و فرانسه، یکی از شرکت‌های زیر مجموعه شرکت سرمایه‌گذاری توسعه صنعتی ایران به جمع حامیان داستان من پیوسته است.

داستان من استارت‌آپی است که قصه گویی، هنر و تکنولوژی را به هم پیوند زده تا پدران و مادران کتاب داستانی اختصاصی برای کودکان‌شان خلق کنند و نقش پر رنگ‌تری در توسعه و رشد آنها داشته باشند. حالا پس از سپری شدن دو سال از بوجود آمدن این استارت‌آپ، داستان من توانسته است تاثیر قابل توجهی در ایجاد پیوند میان والدین، کودک و کتاب ایفا کند. «پانته‌آ دیداری» مدیرعامل داستان من درباره این جذب سرمایه گفت:

«منابع حاصل از این جذب سرمایه به ما در سرعت بخشیدن به توسعه و تکامل شرکت در جهت رسیدن به اهدافی از جمله تولید و توسعه محصولات نوآورانه و خلاقانه در زمینه آموزش و سرگرمی کودکان کمک خواهد کرد. با حضور گروه فیروزه در کنار مجموعه داستان من مطمئن هستیم که در سال‌های آتی تاثیرگذاری مثبتی در حوزه آموزش و سرگرمی کودک در کشور ایجاد خواهیم کرد.»

استارت‌آپ داستان من

«رادمان ربیعی» مدیر سرمایه‌گذاری‌های جسورانه گروه فیروزه نیز درباره این سرمایه‌گذاری عنوان کرد که با توجه به نیازها و ظرفیت‌های بالای بازار محصولات مربوط به والدین کودکان و تعداد اندک فعالین حوزه، این تیم همواره به دنبال فرصت‌های مناسب سرمایه‌گذاری در این حیطه بوده است:

«پس از آشنایی با داستان من و بررسی‌های اولیه، با توجه به سطح استانداردهای گزارش‌دهی، حرفه‌ای گری، ظرفیت و تاثیرگذاری بالای این استارت‌آپ در حوزه فعالیت خود، تمایل به سرمایه‌گذاری افزایش یافت. علاوه بر مواردی که پیشتر ذکر شده رشد پایدار، تیم قوی و منسجم، درآمدزایی مناسب در کنار چشم انداز روشن در داستان من، از دلایل اصلی سرمایه‌گذاری در این مجموعه بود. این اولین سرمایه‌گذاری گروه فیروزه در این حوزه است و امیدواریم بتوانیم این استارت‌آپ‌ را در موفقیت‌های آتی همراهی کنیم.»

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟