تخفیف چشمگیر سامسونگ برای تعویض نمایشگر گلکسی فولد

سامسونگ برای خریدارانی که تا قبل از پایان سال 2019 گلکسی فولد را سفارش بدهند امکان تعویض نمایشگر با پرداخت 149 دلار را در نظر گرفته است.

یکی از بزرگ ترین نگرانی های کاربران این است که سامسونگ در عرضه مجدد گلکسی فولد دوباره خطا کند. ظاهراً کار کردن با گوشی تاشوی سامسونگ آنقدر مشکل است که سازنده کره ای مجبور شده برای نحوه کار کردن با آن ویدیوی آموزشی تولید کند.

گلکسی فولد

سامسونگ برای جلوگیری از مشکلاتی که دفعه اول در عرضه گلکسی فولد به وجود آمد تغییراتی در این گوشی داده. از این تغییرات می توان به کشیده شدن محافظ صفحه به زیر حاشیه نمایشگر اشاره کرد تا از کنده شدن آن جلوگیری شود. فاصله شکاف گوشی هنگام بسته بودن نیز کم تر شده و مقاومت قسمت پشتی نمایشگر نیز کمی افزایش پیدا کرده است.

مشتریانی که گوشی گلکسی فولد را خریداری می کنند باید حضوراً به فروشگاه مراجعه کرده و آن را تحویل بگیرند. سامسونگ تاکید کرده که این گوشی در تعداد محدود تولید شده و آنرا به مشتریان ارسال نخواهد کرد. علت مراجعه حضوری خریدار به فروشگاه صحبت رو در رو با فروشندگان در مورد نحوه کار کردن و مراقبت از گوشی عنوان شده است.

امکان تعویض نمایشگر با پرداخت 149 دلار برای خریدارانی که تا پیش از سال نو میلادی گلکسی فولد را سفارش بدهند در نوع خود جالب است. چون قیمت نمایشگر تاشوی این گوشی در حالت عادی چندین برابر بیشتر از هزینه گفته شده است. به عنوان مقایسه هزینه تعویض نمایشگر آیفون XS مکس حدوداً 329 دلار است.

باید دید خریداران تا چه حد اشتیاق دارند تا علاوه بر پرداخت هزینه 1980 دلاری گوشی و 149 دلاری نمایشگر در صورت خرابی، به شکل حضوری به فروشگاه رفته و به صحبت های مشاوره ای در مورد نحوه استفاده و نگهداری از گوشی تاشوی سامسونگ گوش دهند. با تمام اینها باز هم هیچ تضمینی به آسیب ندیدن گوشی با کشیده شدن ناخن روی نمایشگر یا رفتن غبار در لولای آن نیست.

گلکسی فولد از 27 سپتامبر (5 مهر) در آمریکای شمالی به بازار عرضه می شود.

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟