تصویر لو رفته آنر V30 خبر از دوربین سلفی دوگانه می‌دهد

تصویر لو رفته آنر V30 خبر از دوربین سلفی دوگانه می‌دهد

شاید هواوی در عرضه محصولاتش با سرویس‌های گوگل مشکل داشته باشند، اما بخش تحقیق و توسعه این شرکت همچنان با قدرت به کار خود ادامه می‌دهد. گوشی آنر V30 با تکنولوژی ۵G و دوربین سلفی دوگانه جدیدترین گوشی این کمپانی چینی خواهد بود.

بر اساس منابع داخلی هواوی، آنر V30 همانند آنر V20 (یا همان ویو ۲۰) که در دیجیاتو بررسی کریم با نمایشگر حفره دار به بازار عرضه می‌شود. البته در آنر V30 تعداد این حفره‌ها به دو افزایش می‌باید. صفحه نمایشگر با کمی خمیدگی در لبه‌ها تولید شده است و حاشیه پنل نیز همچنان قابل مشاهده است. البته با توجه به تصویر لو رفته به خوبی می‌توان بهبود آنر V30 را در این زمینه نسبت به نسل قبلی مشاهده کرد.

همچنین حاشیه پایین نمایشگر نیز نسبت به آنر V20 کمی باریک‌تر شده و در قسمت بالایی نیز اثری از بلندگوی گوشی دیده نمی‌شود. این طراحی می‌تواند نوید بلندگوی گوشی تعبیه شده در داخل فریم را بدهد که به باریک‌تر شدن صفحه نمایش کمک بسیاری می‌کند. همچنین به گفته افشا کننده این عکس، آنر V30 با چیپست کرین ۹۹۰ و تکنولوژی مخابراتی ۵G به بازار عرضه می‌شود.

آنر V30

با این حال تا عرضه رسمی گوشی آنر V30، این کمپانی با گوشی‌های آنر ۲۰ و آنر ۲۰ پرو (بررسی دیجیاتو) در بازار‌های بین‌المللی به رقابت می‌پردازد. این گوشی‌ها از سرویس‌های گوگل پشتیبانی می‌کنند، اتفاقی که شاید برای آنر V30 نیفتد. باید دید آنر که مدعی شده است سری V گوشی‌هایش معیاری جدید برای تکنولوژی ۵G خواهند بود، چقدر می‌تواند در این زمینه موفق شود.

آنر معمولا گوشی‌های خودش را در اواخر سال میلادی معرفی می‌کند. احتمالا تا چند ماه آینده نباید منتظر معرفی این گوشی از سوی کمپانی آنر باشیم. البته تا آن موقع اطلاعات بیشتری از آنر V30 منتشر خواهد شد. این گوشی البته در مراحل اولیه حیات خودش است و ممکن است متوجه تغییرات مهندسی بسیاری شود. ولی شاکله اصلی آن مشابه عکس لو رفته خواهد بود.

نظرات ۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato