گوپرو مکس با لنز ثانویه 360 درجه به قیمت 499 دلار رونمایی شد

گوپرو مکس با لنز ثانویه 360 درجه به قیمت 499 دلار رونمایی شد

شرکت گوپرو (GoPro) از دوربین گوپرو مکس با لنز ثانویه و به قیمت ۴۹۹ دلار رونمایی کرد.

گوپرو مکس به نوعی جانشین معنوی دوربین Fusion 360/VR محسوب شده و شرکت سازنده در تبلیغات آن مدعی شده علیرغم بهره مندی از دو لنز، برای همگان ساخته شده و هر کاری که دوربین هیرو ۸ بتواند انجام دهد این دوربین نیز قادر به انجام دادن آن خواهد بود.

گوپرو مکس همانند دوربین ۳۶۰/VR توانایی تصویربرداری ۳۶۰ درجه را داشته اما برای کسانی ساخته شده که می خواهند در حالت معمولی نیز فیلمبرداری کنند. لنز ثانویه این دوربین و میدان دید گسترده ای که به ارمغان می آورد برای ایجاد ویدیوهای خلاقانه قرار گرفته است.

گوپرو مکس بسیاری از قابلیت های دوربین هیرو ۸ را قرض گرفته و آنها را در حالت «مکس» ارائه می کند. به همین منظور در این دوربین قابلیت های Max HyperSmooth، Max TimeWarp و Max SuperView قرار گرفته اند. در هر سه این قابلیت ها به کمک لنز ۳۶۰ درجه لرزش ویدیوها تا حد زیادی گرفته می شود.

گوپرو مکس در حالت ۳۶۰ درجه توانایی ضبط تصویر با رزولوشن ۵.۶K و نرخ ۳۰ فریم بر ثانیه، رزولوشن ۱۴۴۰ با نرخ فریم ۳۰ فریم بر ثانیه و در حالت «هیرو» توانایی تصویربرداری با رزولوشن ۱۰۸۰p با نرخ ۶۰ فریم بر ثانیه را دارد.

رونمایی از گوپرو مکس با لنز ثانویه 360 درجه

به کمک دوربین ۵.۵ مگاپیکسلی می توان تصاویر هیرو و به کمک دوربین ۶.۲ مگاپیکسلی تصاویر PowerPano گرفت و با ارسال خروجی از دوربین به گوشی کار ویرایش را انجام داد. همچنین به لطف قابلیت Digital Lens می توان بین چهار حالت میدان دید سوییچ کرد.

دوربین هیرو مکس به لطف بهره مندی از شش میکروفن توانایی ضبط صدا به شکل کروی (Spherical) را داشته و کیفیتی همانند میکروفن های شاتگانی (Shotgun Mic) به ارمغان می آورد.

گوپرو مکس از امروز به قیمت ۴۹۹ دلار قابل پیش خرید کردن بوده و از تاریخ ۲۴ اکتبر (۲ آبان) به دست مشتریان بین المللی و یک روز بعد به دست خریداران آمریکایی خواهد رسید.

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato