مبین‌نت قطعی اینترنت را برای مشترکین خود جبران کرد

مبین‌نت قطعی اینترنت را برای مشترکین خود جبران کرد

شرکت ارتباطات مبین‌نت در راستای صیانت از حق و حقوق مشتریان خود قصد دارد تا ۷ روز اعتبار زمانی به تمامی مشترکینی که اینترنت‌شان در چند روز گذشته دچار اختلال شده بود اضافه کند.

با قطعی اینترنت برخی از شرکت‌های ارائه دهنده خطوط اینترنت سعی کردند تا این قطعی را برای مشترکین خود به نوبه‌ای جبران کنند؛ از اپراتورهای موبایل گرفته تا شرکت مخابرات که چندی پیش اخبار خود را در این زمینه منتشر ساخت. در همین راستا شرکت ارتباطات مبین‌نت نیز به منظور صیانت از حقوق مشترکین خود، به تمام مشترکین این شرکت که در زمان بروز اختلال دارای طرح فعال بوده‌اند، ۷ روز اعتبار زمانی اضافه می‌کند.

مبین‌نت همچنین اعلام کرده اگر مشترکینی در روزهای قطعی اینترنت ضمن تمام شدن اعتبار زمانی، حجم موجود در حساب خود را نیز نتوانسته‌اند استفاده کنند، حجم از دست‌ رفته را برای این مشترکین جبران خواهد کرد.

قطعی اینترنت مبین نت

این شرکت تصریح کرد مشترکین برای استفاده از این اعتبار می‌توانند تا روز ۱۳ آذر ماه با ورود به حساب کاربری خود در سامانه My.mobinnet.ir نسبت به ثبت تیکت اقدام کنند.

شایان ذکر است تمام مشترکین برای استفاده از این اعتبار زمانی باید طرح فعال داشته باشند و این اعتبار به طرح‌های منقضی تعلق نخواهد گرفت. مبین‌نت اعلام کرده که «وجود خود را وامدار مشترکین اینترنت دانسته و علی‌رغم قطع شدن اینترنت به دستور نهادهای حاکمیتی خود را موظف به جبران خسارت وارده به مشترکین می‌داند.» بر اساس بیانیه‌ای که این شرکت در اختیار دیجیاتو قرار داده، گفته می‌شود که این شرکت تمام تلاش خود را از ابتدای قطعی برای اتصال مجدد کاربران به کار بسته بود و جزو اولین شرکت‌هایی بود که اینترنت را برای مشترکین خود متصل کرده است.

نظرات ۱۴
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato