ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

تکنولوژی

مبین‌نت با ارائه خدماتش در حوزه اینترنت اشیا، به نمایشگاه IoTex می‌آید

شرکت ارتباطات مبین‌نت به‌منظور معرفی خدماتی که این شرکت با تکیه بر اینترنت اشیاء ارائه می‌کند، در نمایشگاه IoTex تهران حاضر خواهد شد. مبین‌نت در کنار ارائه خدمات یکپارچه‌ سازمانی خدمات مبتنی‌بر اینترنت اشیاء (IoT) ...

تحریریه دیجیاتو
نوشته شده توسط تحریریه دیجیاتو | ۹ آذر ۱۳۹۸ | ۱۳:۵۵

شرکت ارتباطات مبین‌نت به‌منظور معرفی خدماتی که این شرکت با تکیه بر اینترنت اشیاء ارائه می‌کند، در نمایشگاه IoTex تهران حاضر خواهد شد. مبین‌نت در کنار ارائه خدمات یکپارچه‌ سازمانی خدمات مبتنی‌بر اینترنت اشیاء (IoT) را نیز ارائه می‌کند. هوشمندسازی در بخش مشتریان خانگی و سازمانی مبین‌نت، از جمله رویکردهای اصلی این شرکت در نمایشگاه IoTex تهران خواهد بود.

نکته قابل توجه آنکه، مجموعه‌های بازدیدکننده و حاضر در پنجمین نمایشگاه تخصصی اینترنت اشیا، ضمن بازدید از غرفه و محصولات مبین‌نت، می‌توانند توضیحات کاملی راجع به تمامی محصولات موجود در سبد سازمانی این شرکت، از کارشناسان و متخصصان حاضر در غرفه کسب کنند.

خدمات مبین‌نت در اینترنت اشیاء در چهار حوزه آبیاری هوشمند، مدیریت پسماند هوشمند، مدیریت پارکینگ‌های شهری هوشمند و روشنایی معابر خواهد بود. در بخش خانگی نیز هوشمندسازی خانه‌ها و مدیریت مصرف انرژی رویکردهای اصلی مبین‌نت هستند.

پنجمین دوره از کنفرانس و نمایشگاه تخصصی اینترنت اشیا IoTex، روزهای دهم و یازدهم آذرماه، در سالن موسسه مطالعات بهره‌وری و منابع انسانی تهران برگزار خواهد شد.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مجموع نظرات ثبت شده (1 مورد)
  • sharifi
    sharifi | ۹ آذر ۱۳۹۸

    بدترین تعرفه اینترنت مال مبین نت هست
    گرون گرونه

مطالب پیشنهادی