اجاره دوست مجازی توسط زنان مجرد چینی

اجاره دوست مجازی توسط زنان مجرد چینی

طبق جدیدترین گزارشات منتشر شده زنان چینی با پرداخت هزینه، دوست مجازی اجاره می کنند. البته این ارتباطات آنلاین بیشتر برای مصاحبت و توجه عاطفی انجام می شوند.

زنان چینی می توانند از دوست مجازی خود بخواهند تا صبح ها پیام های دلگرم کننده ای مثل «از خواب بیدار شو» را برای آنها ارسال کنند. آنها همچنین می توانند از دوست مجازی خود بخواهند تا با ارسال وقت و بی وقت پیام کوتاه در طول روز، از احوال آنها باخبر شده یا فقط پیام های تشویق کننده بفرستند.

یک دانشجوی ۱۹ ساله چینی که تاکنون به طور تقریبی ۱۵۰ دلار خرج این سرویس کرده، به خبرگزاری فرانسه می گوید:

«اگر کسی حاضر باشد با من چت کند و من را از تنهایی در بیاورد، با کمال میل هزینه آن را می پردازم.»

یکی از دلایلی که سبب گرایش زنان چینی به دوست مجازی شده این است که آنها بیشتر زمان خود را صرف درس خواندن می کنند تا در امتحانات ورودی بسیار سخت دانشگاه های این کشور قبول شوند.

آنها در این مسیر، یادگیری مهارت های اجتماعی و کسب تجربه را قربانی می کنند و پس از فارغ التحصیلی از دانشگاه، وارد بازار کار می شوند. آنها به خاطر زمان محدود و ارتباطات عاطفی کم، برقراری رابطه با دوست مجازی را بهترین گزینه می دانند.

علت دیگر، کمتر شدن وابستگی زنان چینی به مردان است. در گذشته زنان این کشور برای داشتن ثبات مالی، برخورداری از سرپناه و مزایای دیگر با جنس مخالف ارتباط برقرار می کردند. ولی حالا که این نیازها را برطرف کرده اند، به دنبال پر کردن خلاء عاطفی و مصاحبت (ولو فقط به شکل مجازی) هستند.

نظرات ۷

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato