دستگاه پاک کننده خالکوبی یک میلیون واتی [تماشا کنید]

دستگاه پاک کننده خالکوبی یک میلیون واتی [تماشا کنید]

یکی از کاربران یوتیوب قدرت ویرانگر یک دستگاه پاک کننده تاتو با قدرت یک میلیون وات را نمایش داد. لیزر این دستگاه به راحتی فلزات را سوراخ کرده و حتی لنز دوربین نیز از اثرات مخرب آن در امان نیست.

این یوتیوبر که با نام کاربری Styropyro فعالیت می کند، لیزر بسیار قدرتمندی از سایت ای بی خریده که مخصوص پاک کردن تتو است. این کاربر که «دریک آنتونی» نام دارد، مدعی شده خروجی نهایی این لیزر در حدود ۳۰ میلیون وات است که شمشیرهای لیزری فیلم جنگ ستارگان در برابر آن یک شوخی به نظر می رسند.

قدرت این دستگاه آنقدر بالاست که می تواند به راحتی دست را قطع کند، ولی برای جلوگیری از چنین اتفاقی، لیزر پالس هایی که فقط ۱۰ میلیاردم ثانیه طول می کشند را پرتاب می کند. با این کار نور لیزر فقط می تواند مسافت حدودا ۳ متری را طی کند. به عنوان مقایسه اگر لیزر معمولی به سمت آسمان نشانه گرفته شود، مسافت بیش از ۳۰۰ هزار کیلومتری را طی می کند.

دستگاه مورد بحث به راحتی فلزات مختلف از جمله فلز سخت و سنگین تنگستن را سوراخ می کند که بالاترین نقطه ذوب (بیش از ۳۴۰۰ درجه سانتی گراد) را در بین تمام فلزات خالص دارد.

همراه این لیزر یک عینک مخصوص هم به دست خریدار می رسد که البته با توجه به قدرت فوق العاده بالای لیزر، بعید است بتواند از چشم ها محافظت کند.

لیزر یک میلیون واتی برای پاک کردن خالکوبی

این دستگاه بدون نشانه رفتن به سمت دوربین، به سنسور آن آسیب زد و نقاط سبز رنگی را روی فیلم ایجاد کرد (تصویر فوق) که قدرت ویران کننده آن را به خوبی نشان می دهد.

البته این لیزر همانطور که ابتدای متن نیز گفته شد، برای پاک کردن خالکوبی ساخته شده و به خوبی از پس این کار بر می آید. دستگاه به طور اتوماتیک رنگ های سیاه را تشخیص داده و آنها را پاک می کند و پس از پاک شدن خالکوبی، روی پوست زخم های سطحی به جای می گذارد.

نظرات ۱
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato