رونمایی جبرا از ایرباد تماماً بیسیم الیت اکتیو 75t برای ورزشکاران

رونمایی جبرا از ایرباد تماماً بیسیم الیت اکتیو 75t برای ورزشکاران

جبرا در نمایشگاه CES 2020 از جدیدترین ایرباد تماماً بیسیم خود به نام Elite Active 75t رونمایی کرد. این ایرباد برای ورزشکاران طراحی شده و ضمن بهره مندی از تمام قابلیت های مدل الیت ۷۵t، ویژگی های جدیدی را نیز ارائه می کند.

ایرباد جبرا الیت اکتیو ۷۵t از گوشی های کوچکتر، باتری باداوم‌تر و کیفیت صدای بهتر برخوردار بوده و همانند مدل الیت اکتیو ۶۵t، جنس گوشی ها به گونه ای است که حین عرق کردن برداشتن آنها از گوش ها آسان تر انجام می گیرد.

ایرباد جبرا الیت اکتیو 75t

ایرباد جبرا الیت اکتیو ۷۵t تا ۷.۵ ساعت شارژدهی داشته و در صورت استفاده از قاب شارژر، دوام باتری تا ۲۸ ساعت افزایش می یابد. قاب شارژر این مدل از مدل الیت اکتیو ۶۵t کوچکتر بوده و جنس نرمی دارد.

جبرا میزان مقاومت در برابر آب، عرق و غبار را نیز در ایرباد مورد بحث بالا برده است؛ چون مدل قبلی گواهی IP56 را داشت ولی این مدل از گواهی IP57 بهره برده و به معنی مقاومت آن در برابر نفوذ آب تا عمق ۱ متری و تا مدت زمان ۳۰ دقیقه است.

ایرباد الیت اکتیو ۷۵t با قابلیت جدید MySound جبرا سازگار است و به کمک فناوری های شنیداری مختلف، گوشی ها را با پخش چندین صدای بیپ با گوش کاربر کالیبره می کند. این ایرباد با ابزار MyControls نیز سازگار بوده که به کمک آن می توان تنظیمات شخصی را انجام داد و یا از یک ایرباد استفاده کرد. قابلیت های MySound و MyControls در سه ماهه دوم سال جاری میلادی به اپلیکیشن +Sound اضافه خواهند شد.

کارشناس سایت Engadget پس از استفاده دو روزه از ایرباد الیت اکیتو ۷۵t، به بهبودهای آن نسبت به مدل ۷۵t اشاره کرده که از جمله آنها می توان به کوچک شدن سایز و افزایش راحتی گوشی ها و همچنین افزایش دوام باتری اشاره کرد.

تنها نقطه ضعف نیز پرداخت ۲۰ دلار بیشتر برای بهره مندی از قابلیت ضدآب عنوان شده است که البته برای ورزشکاران ایده خوبی به نظر می رسد.

ایرباد جبرا الیت اکتیو ۷۵t از ماه فوریه سال جاری میلادی در رنگ های سرمه ای، مسی مشکی و مشکی تیتانیوم با قیمت ۱۹۹ دلار از آمازون، Best Buy و سایت رسمی سازنده قابل خریداری خواهد بود. رنگ های طوسی، سرخ و سبز نیز در ماه های آوریل و مارس سال جاری میلادی از راه خواهند رسید.

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato