عرضه جهانی ارز دیجیتال شبکه اجتماعی لاین

عرضه جهانی ارز دیجیتال شبکه اجتماعی لاین

عرضه جهانی ارز دیجیتال شبکه اجتماعی لاین

شبکه‌های اجتماعی به خصوص شبکه‌های پیام‌رسان همواره به دنبال راهی هستند تا درآمدزایی خود را افزایش دهند. یکی از این راه‌ها عرضه ارز دیجیتال است. شبکه پیام‌رسان لاین هم که مدتی پیش سیستم ارز دیجیتال لینک را راه‌اندازی کرده بود، قصد دارد آن را در بازارهای ژاپن و آمریکا نیز عرضه کند.

در اصل ارز دیجیتال لینک که توسط پیام‌رسان ژاپنی لاین عرضه شده بود، در اوایل ۲۰۱۸ در اختیار کاربران قرار گرفت. البته به دلیل موانعی که قوانین ژاپن و آمریکا برای ارائه ارز دیجیتال داشتند، لینک نتوانست در این دو کشور در اختیار کاربران قرار گیرد. این را هم در نظر بگیرید که لاین ارز دیجیتال خود را در قالب برنامه‌ای جداگانه به نام بیت باکس عرضه کرد بود که بر بستر تکنولوژی بلاک چین فعالیت می‌کرد.

ارز دیجیتال لینک

از آن زمان تاکنون یکی از شرکت‌های تحت تملک لاین به نام LVC که مسئول عرضه ارز دیجیتال لینک است، با رایزنی با مقامات ژاپنی توانسته آن‌ها را راضی کند تا لینک را در ژاپن نیز در اختیار کاربران خود قرار دهد. لاین برای این کار مجبور بود با انجمن صرافی‌های ارز دیجیتال ژاپن مذاکره کرده تا مجوز‌های لازم برای عرضه لینک را به دست بیاورد.

از همین رو شرکت LVC در حال آماده‌سازی برای عرضه لینک در ژاپن بوده و تاریخ آن را در آینده‌ای نزدیک اعلام می‌کند. این اقدام لاین دقیقا مشابه کاری است که تلگرام با ارز دیجیتال گرم و فیسبوک با لیبرا انجام داده بود. مهمترین و عمده‌ترین دلیل عرضه ارز دیجیتال نیز درآمدزایی بیشتر از طریق کاربران است.

البته مشکلاتی نیز در این راه ممکن است برای ارز دیجیتال لینک رخ دهد تا عرضه آن را مختل کند. مانند مشکلاتی که تلگرام با سازمان اوراق بهادار آمریکا پیدا کرد یا مانند مشکلاتی که لیبرا با بعضی از کشور‌ها داشت. با این حال در صورتی که لاین بتوانند با موفقیت ارز دیجیتال لینک را به بازار بومی خود بیاورد، می‌تواند فرمول دستیابی به موفقیت در بازار رقابتی ارزهای دیجیتال را به دیگر کمپانی‌ها ارائه کند.

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل