اسپیکر SRS-LSR200 سونی معرفی شد؛ ترکیب بلندگوی بیسیم با ریموت کنترل

اسپیکر SRS-LSR200 سونی معرفی شد؛ ترکیب بلندگوی بیسیم با ریموت کنترل

سونی از محصول عجیبی رونمایی کرده که ترکیبی از اسپیکر وایرلس و ریموت کنترل تلویزیون است. کاربران به کمک این وسیله می توانند از هر جای منزل به تلویزیون گوشی کرده و بدون نیاز به کنترلر تلویزیون، کانال ها را از طریق دکمه های روی آن تعویض کنند. این وسیله برای افراد سالخورده کاربردی خواهد بود.

سونی اسپیکر SRS-LSR200 را برای گوش دادن به تلویزیون از فاصله دور مناسب توصیف می کند. به عنوان مثال زمانی که کاربر در اتاق یا آشپزخانه است، می تواند با همراه داشتن این وسیله همچنان برنامه تلویزیونی را دنبال کند.

اسپیکر SRS-LSR200

کاربر می تواند از طریق ریموت کنترل تعبیه شده در اسپیکر SRS-LSR200 تلویزیون را از اتاق های منزل کنترل کند. دکمه چرخشی بزرگی برای تنظیم صدا تعبیه شده و به کمک بقیه دکمه ها می توان کارهایی نظیر تعویض کانال و وارد کردن اعداد را انجام داد.

اسپیکر این محصول کمی زاویه دار طراحی شده تا حین قرارگیری روی میز صدا را به طرف کاربر هدایت کند. این محصول به کمک باند ۲.۴ گیگاهرتزی قابلیت اتصال داشته و صداها علاوه بر پخش شدن از اسپیکر درونی، از اسپیکرهای داخلی تلویزیون نیز پخش می شوند؛ بنابراین اعضای خانواده می توانند از اتاق پذیرایی و اتاق برنامه تلویزیون را دنبال کنند.

محصول یاد شده تا حدودی در برابر پخش آب مقاوم بوده و در محیط آشپزخانه و نزدیک به سینک ظرفشویی قابل استفاده است. این اسپیکر تا ۱۳ ساعت شارژدهی داشته و شارژ کامل باتری آن حدوداً ۳ ساعت طول می کشد.

اسپیکر SRS-LSR200 از هم اکنون با قیمت ۱۸۰ دلار در ژاپن قابل سفارش است. سونی فعلاً برنامه ای برای عرضه این محصول در بازارهای بین المللی ندارد.

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato