هواوی می‌خواهد با «اپ گالری» به رقابت مستقیم با «پلی استور» گوگل بپردازد

هواوی می‌خواهد با «اپ گالری» به رقابت مستقیم با «پلی استور» گوگل بپردازد

هواوی چشم انداز فروشگاه اپلیکیشن «اپ گالری» (AppGallery) را توصیف کرد. این پلتفرم توزیع اپ اکنون با حدود ۴۰۰ میلیون کاربر فعال ماهانه، در بیش از ۱۷۰ کشور و منطقه در دسترس قرار دارد.

به گفته هواوی اپ گالری از چرخه کامل امنیت و محافظت شامل تأیید نام واقعی توسعه دهنده و فرآیند تأیید چهار مرحله ای برخوردار است. تمامی اپ ها از آزمایشات تأیید عبور خواهند کرد تا امکان فعالیت خرابکارانه به حداقل برسد. به کمک رده بندی سنی در نظر گرفته شده، کودکان نیز امکان استفاده از این پلتفرم را دارند.

به گفته هواوی، اپ گالری با استفاده از بالاترین سطح امنیت از داده های حساس کاربران و حریم خصوصی آنها مراقبت می کند. داده های شخصی (مثل داده های بیومتریک) هیچ گاه خارج از گوشی پردازش نشده و به کاربر اجازه کنترل داده های شخصی را می دهند. کاربران می توانند به کمک رابط کاربری EMUI دسترسی اپ ها را معین کنند. داده ها به شکل ناشناس و محلی ذخیره خواهند شد.

اپلیکیشن ها در ۱۸ دسته بندی شامل اخبار، شبکه اجتماعی، سرگرمی و غیره دسته بندی شده و پیدا کردن آنها به کمک سیستم جستجو به آسانی انجام می شود. هواوی در همکاری با یکی از بزرگ ترین شرکت های خبری انگلستان یعنی News UK، دسترسی به جدیدترین مقالات، برنامه های رادیویی و محتواهای انحصاری را برای دیوایس های هواوی به ارمغان می آورد.

اپ ها برای استفاده در دیوایس های هواوی بهینه شده و به کمک پلتفرم رایانش موبایل اختصاصی این شرکت یعنی HiAi تجربه کاربری روان تری را به ارمغان می آورند.

یکی از قابلیت های اپ گالری هواوی، Quick Apps نام دارد که به کمک آن می توان اپلیکیشن های بدون نیاز به نصب را روی گوشی ذخیره کرد. Quick App ها فضای کمتری را در گوشی اشغال کرده و امکان تعیین کردن میان‌بر برای آنها وجود دارد.

نظرات ۴
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato