مسابقه درگ ب ام و M5 Competition با سه استیشن قدرتمند آلمانی [تماشا کنید]

مسابقه درگ ب ام و M5 Competition با سه استیشن قدرتمند آلمانی [تماشا کنید]

مسابقه درگ ب ام و M5 Competition با سه استیشن قدرتمند آلمانی [تماشا کنید]

مت واتسون و دیگر همکاران وی در Carwow در جدیدترین مسابقه درگ خود به سراغ سه استیشن بسیار قدرتمند آلمانی رفته و آنها را در برابر سوپر سدان ب ام و M5 Competition قرار داده اند. این استیشن ها عبارتند از آئودی RS6 آوانت، مرسدس E63 AMG واگن و پورشه پانامرا اسپرت توریسمو S E-Hybrid.

مسابقه درگ

شاید بدانید که در زیر کاپوت استیشن پر سر و صدای ارباب حلقه ها یعنی RS6 آوانت یک موتور ۴ لیتری V8 توئین توربو با توانایی تولید ۶۰۰ اسب بخار قدرت و ۸۰۰ نیوتن متر گشتاور قرار دارد. این موتور در همکاری با گیربکس ۸ سرعته خودکار و سیستم کواترو هر چهار چرخ خودروی ۲۰۷۵ کیلوگرمی را به حرکت وادار می کند.

مسابقه درگ

مرسدس E63 AMG S واگن نیروی خود را از همان موتور ۴ لیتری V8 و توئین توربوی معروف دریافت می کند. این موتور به گونه ای تنظیم شده که در E63 S توانایی تولید ۶۱۲ اسب بخار قدرت و ۸۵۰ نیوتن متر گشتاور را دارد. در این استیشن ۲۰۶۰ کیلوگرمی نیروی موتور به وسیله گیربکس ۹ سرعته و سیستم اختصاصی ۴-Matic به سمت هر چهار چرخ ارسال می شود.

مثل دو رقیب پورشه پانامرا اسپرت توریسمو توربو S E-Hybrid هم از یک موتور ۴ لیتری V8 توئین توربو سود می برد. این موتور با کمک موتور برقی در مجموع ۶۸۰ اسب بخار قدرت و ۸۵۰ نیوتن متر گشتاور تولید می کند. شرکت پورشه برای انتقال قدرت به هر چهار چرخ این استیشن ۲۴۰۰ کیلوگرمی از گیربکس ۸ سرعته خودکار دو کلاچه استفاده کرده است.

مسابقه درگ

نماینده ب ام و در این رویارویی جذاب به موتور ۴.۴ لیتری V8 توئین توربو مجهز است. این موتور در نسخه Competition توانایی تولید ۶۲۵ اسب بخار قدرت و ۷۵۰ نیوتن متر گشتاور را داشته و از طریق گیربکس ۸ سرعته خودکار به چرخ های هر دو محور متصل است. M5 Competition با ۱۹۴۰ کیلوگرم وزن، سبک ترین خودروی این مسابقه دیدنی به شمار می رود.

مسابقه درگ

مقایسه قیمت چهار خودرو؛ به ترتیب از راست پورشه پانامرا اسپرت توریسمو توربو S E-Hybrid، ب ام و M5 Competition، مرسدس AMG E63 S واگن و آئودی RS6 آوانت

حال که با مشخصات مدل ها آشنا شدید، دعوت می کنیم ویدیوی مسابقه درگ جذاب آنها را نیز تماشا فرمایید.

نظرات ۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل