معاون وزیر بهداشت به کرونا مبتلا شد

معاون وزیر بهداشت به کرونا مبتلا شد

معاون وزیر بهداشت به کرونا مبتلا شد

معاون کل وزارت بهداشت با انتشار ویدیویی اعلام کرد که به کرونا مبتلا شده است. او در این ویدیو اعلام کرده که جواب آزمایش کرونا او مثبت اعلام شده و حالا در روند درمان قرار گرفته است.

«ایرج حریرچی» در ویدویی که اخیرا از خود منتشر ساخته بار دیگر به اینکه مردم ایران حتما کرونا را شکست خواهند داد تاکید کرده و از تمامی مردم خواسته تا اصول بهداشتی را رعایت کنند. او با لحنی طعنه آمیز ویروس کرونا را یک ویروس دموکرات خوانده که مسئول و غیرمسئول نمی‌شناسد. حریرچی اعلام کرده که مسئولیت‌های خود را تلفنی دنبال خواهد کرد و ابراز امیدواری نموده که بعد از بهبود بتواند بار دیگر در خدمت جامعه ایران باشد. همچنین شایان ذکر است حریرچی در ویدیو خود گفته که ظرف چند هفته آینده ویروس کرونا در ایران شکست خواهد خورد.

روز گذشته او در کنار سخنگوی دولت اعلام کرده بود که اگر واقعا تعداد فوت‌شدگان بر اثر کرونا (آنطور که نماینده قم در مجلس گفت) ۵۰ نفر باشد، استعفا خواهد داد. او همچنین با قرنطینه شهرها به شدت مخالفت کرده بود و گفته بود که قرنطینه شهرها باعث ازدیاد مسافرتها خواهد شد. او همچنین اعلام کرده بود قرنطینه یک کار قدیمی شده است: «با قرنطینه قم موافق نیستیم؛ قرنطینه مربوط به پیش از جنگ جهانی اول، برای طاعون و وبا است و اکنون چینی‌ها هم از قرنطینه‌ای که شده راضی نیستند»

حضور حریرچی در کنار سخنگوی دولت دیروز به شکل زنده از شبکه خبر پخش می‌شد و حرکات، پاک کردن مکرر عرق صورت توسط او و سپس سرفه‌های زیادش در مصاحبه خبری دیگرش با صدا و سیما، باعث شده بود تا کاربران شبکه‌های اجتماعی به مبتلا بودن وی به ویروس کرونا شک کنند.

در ادامه ویدیوی کاملی که حریرچی از خود منتشر ساخته را می‌توانید مشاهده نمایید.

بیشتر بخوانید:

اگر به داشتن ویروس کرونا مشکوک هستیم باید چکار کنیم؟

آدرس مراکز درمانی ارائه دهنده خدمات مربوط به کرونا در ایران

آغاز دورکاری اجباری، یا چگونه کارمندان شرکت را از کرونا مصون نگه داریم

آغاز کرونا و تعلیق رویدادها؛ آیا زمان «وبینار» فرا رسیده است؟

نظرات ۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل