ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

گوگل
تکنولوژی

گوگل ارائه به‌روزرسانی برای مرورگر و سیستم عامل کروم را متوقف کرد

گوگل امروز اعلام کرده که ارائه نسخه‌های جدید مرورگر کروم و سیستم عامل کروم او اس را به دلیل تغییرات جدیدی که در وضعیت کاری پرسنلش انجام گرفته، موقتا متوقف خواهد کرد. غول فناوری با ...

گوگل امروز اعلام کرده که ارائه نسخه‌های جدید مرورگر کروم و سیستم عامل کروم او اس را به دلیل تغییرات جدیدی که در وضعیت کاری پرسنلش انجام گرفته، موقتا متوقف خواهد کرد. غول فناوری با انتشار توییتی هدف از این کار را اطمینان از پایداری، امنیت و قابل اعتماد بودن این به‌روزرسانی‌ها برای کاربران عنوان کرده است.

اگر پیگیر اخبار بوده‌اید، حتما می‌دانید که گوگل هفته گذشته به کلیه پرسنل شاغل خود در آمریکای شمالی اعلام کرد که کار خود را حداقل تا تاریخ دهم آوریل (بیست و دوم فروردین) در خانه انجام داده و به دلیل پیشگیری از شیوع بیشتر ویروس کرونا، در محل کار حاضر نشوند. این موضوع طبیعتا باعث شده که مدیران گوگل برای هماهنگی میان بخش‌های مختلف جهت ارائه محصولات با کیفیت نیاز به تلاش مضاعفی داشته باشند.

گوگل

با گسترش شیوع ویروس کرونا در ایالات متحده، میلیون‌ها نفر مجبور به دورکاری شده‌اند و روی مرورگر کروم و کروم‌بوک‌هایشان برای انجام وظایف کاری حساب باز می‌کنند. بنابراین گوگل باید اطمینان حاصل کند که به‌روزرسانی‌هایش کاملا بی‌نقص و بدون مشکل باشند تا در کار میلیون‌ها کاربر اختلالی ایجاد نشود. این موضوع دلیل اصلی به تعویق افتادن ارائه آپدیت‌ها بوده است.

گوگل اعلام کرده که با وجود به تعویق افتادن ارائه به‌روزرسانی‌های اعلام شده، تمرکز خود را بیش از هر چیز روی آپدیت‌های امنیتی قرار خواهد داد و انتشار نسخه 80 مرورگر کروم در اولویت این شرکت قرار خواهد داشت. با این وجود هنوز تاریخ دقیقی برای عرضه این نسخه اعلام نشده است.

بحران همه‌گیری جهانی ویروس کرونا، تأثیر بسیار بزرگی روی روند کاری گوگل و سایر غول‌های فناوری ایالات متحده گذاشته، به طوری که سران این شرکت‌ها هفته گذشته برای مدیریت شرایط کنونی جلسه‌ای اضطراری در کاخ سفید برگزار کردند.

بد نیست بدانید که گوگل پیش از برگزاری این نشست اعلام کرده بود که قریب به صد هزار نفر از کارمندانش را برای کمک به جلوگیری از شیوع بیشتر کرونا به دورکاری فرستاده است.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی