اپل پارک، خالی تر از همیشه [تماشا کنید]

اپل پارک، خالی تر از همیشه [تماشا کنید]

اپل پارک، خالی تر از همیشه [تماشا کنید]

کمپانی اپل جزو اولین شرکت‌هایی بود که به کارمندان خود پیشنهاد داد سیستم دورکاری را در پیش بگیرند. این کمپانی از اول ماه مارس به کارمندان خود گفته بود در صورت امکان، در محل‌های کار خود حاضر نشوند. اپل پارک نیز به عنوان دفتر مرکزی این کمپانی، شامل همین قضیه می‌شود. به تازگی به کمک پهپاد، ویدیویی از اپل پارک منتشر شده که آن را خالی‌تر از همیشه نشان می‌دهد.

پیش از این که توضیحات اضافه‌تری بدهیم، پیشنهاد می‌کنیم ابتدا این ویدیو غم‌انگیز را مشاهده کنید:

همانطور که در ویدیو نیز دیدید، به نظر می‌رسد اعلام شرایط قرنطینه خانگی در ایالت کالیفرنیا نیز مزید بر علت شده تا اپل پارک با ظاهر نمادین و آینده‌نگرانه‌اش، سوت و کور‌تر از حالت عادی دیده شود. در این ویدیو همچنین استیج رنگین کمانی معروف که توسط جانی آیو طراحی شده نیز مشخص است. البته لازم به ذکر است که بر اساس گفته‌های دولت محلی کالیفرنیا، کارمندانی که شغل‌های حیاتی دارند، می‌توانند در محل کار خود حاضر شوند. مهندسین IT و ادمین‌های پایگاه داده شامل این دسته از کارمندان می‌شوند.

در نتیجه انتظار می‌رود که تعدادی از کارکنان اپل همچنان در اپل پارک حضور داشته باشند. در نهایت اما دیدن اپل پارک این چنینی، قطعا قلب بسیاری از علاقه‌مندان به این کمپانی محبوب را به درد خواهد آورد.

نظرات ۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل