ارائه بیش از یک میلیارد تومان آموزش رایگان در کمپین «هر کجا، هر زمان، یادگیری»

ارائه بیش از یک میلیارد تومان آموزش رایگان در کمپین «هر کجا، هر زمان، یادگیری»

برگزاری کمپین آموزش از راه دور«هر کجا، هر زمان، یادگیری» تا ۱۵ فروردین ماه جاری ادامه داشته و تاکنون بیش از یک میلیارد تومان آموزش رایگان الکترونیک ارائه شده است.

این کمپین در راستای توسعه آموزش های الکترونیک و رایگان همزمان به بحران کرونا در ایران کلید خورد تا بدون ایجاد اجتماعات مردمی و در قالب دوره های مجازی و رایگان، به علاقه مندان آموزش بویژه کسب و کارهای نوپا که در جریان شیوع کرونا در ایران دچار خسارات مالی و معنوی شدند، یاری رساند.

کمپین هر کجا، هر زمان، یادگیری با هدف توسعه فردی و ارتقای مهارت‌های نوآورانه، به همت آکادمی آموزش های تخصصی اینفوگرام و با همکاری بیش از ۳۰ موسسه و سازمان ایرانی در حال برگزاری است و بیش از ۶۰ مدرس از سراسر ایران دربرپایی آن مشارکت دارند.

به دنبال برپایی این کمپین ۱۰۰ وبینار آموزشی ، بیش از ۱۸۰ ساعت آموزش رایگان ارائه شده و تاکنون بیش از۲۰۹۱۶ نفردر آن ثبت نام کرده اند که معادل ۴۰۳۱۱ نفر- ساعت ثبت نامی را شامل می شود.

این کمپین در راستای مسئولیت اجتماعی و کاملا رایگان در حال برگزاری بوده اما بطور معمول،  اگر هر ساعت برگزاری وبینار را معادل ۳۰ هزار تومان هزینه ثبت نام در نظر بگیریم، معادل مبلغ ۱میلیارد و ۲۰۹ میلیون و ۳۱۵ هزار تومان آموزش رایگان ارائه شده است.

بازاریابی و تبلیغات، دیجیتال مارکتینگ، طراحی، روابط عمومی، ارائه حرفه‌ای، گزارش نویسی، ترویج علم، استارتاپ و توسعه فردی و ... از مهمترین موضوعات این کمپین آموزش الکترونیک بوده و این دوره های آموزشی در قالب وبینارهای آکادمی اینفوگرام با همکاری جمعی از مدرسان و متخصصان مراکز آموزشی و کارآفرینان برتر به صورت غیرحضوری در حال برپایی است.

گفتنیست، فاز دوم کمپین از ۴ فروردین تا ۱۵ فروردین ادامه داشته و در فاز اول این کمپین از ۱۲ تا ۲۸ اسفند  نیز ۳۵وبینار معادل ۶۵ ساعت آموزش برگزار شده و ۱۲هزار نفر ثبت نام در این دوره ها ثبت نام کرده اند که معادل ۷۵۰ میلیون تومان ارائه آموزش رایگان است.

علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر درباره دوره ها و یا ثبت نام رایگان می توانند به وبسایت این آکادمی مراجعه کنند.

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato