مایکروسافت 365 جایگزین آفیس 365 می‌شود؛ ویژگی‌های جدید با وجود قیمت ثابت

مایکروسافت 365 جایگزین آفیس 365 می‌شود؛ ویژگی‌های جدید با وجود قیمت ثابت

مایکروسافت 365 جایگزین آفیس 365 می‌شود؛ ویژگی‌های جدید با وجود قیمت ثابت

آفیس ۳۶۵ یک سرویس محبوب است که از تاریخ ۲ اردیبهشت سرویس مایکروسافت ۳۶۵ با ویژگی‌های جدید جایگزین آن می‌شود. هزینه اشتراک این سرویس برای استفاده شخصی ماهانه ۶.۹۹ دلار بوده و برای خانواده، این هزینه به ۹.۹۹ دلار می‌رسد.

مایکروسافت ۳۶۵ شامل برنامه‌های آفیس برای دسکتاپ، ۱ ترابایت حافظه ابری OneDrive برای هر کاربر، ۶۰ دقیقه استفاده از اسکایپ، ویژگی‌های امنیتی، پشتیبانی فنی و ویژگی‌های جدید آفیس می‌شود. این سرویس در سال ۲۰۱۷ برای شرکت‌ها معرفی شده بود، اما کاربران عادی امکان استفاده از آن را نداشتند.

یکی از قابلیت‌های جدید که برنامه ایمنی خانواده مایکروسافت نام دارد، امکان اشتراک موقعیت و همچنین مدیریت استفاده از نمایشگر میان دستگاه‌های مختلف را برای خانواده‌ها فراهم می‌کند. این ویژگی زمانی که یکی از اعضای خانواده خانه، محل کار یا مدرسه را ترک کند، برای سایر افراد نوتیفیکیشن ارسال می‌کند. این برنامه گزارشی از رانندگی فرزندان را نیز برای خانواده‌ها ارسال می‌کند، ویژگی که می‌تواند باعث دردسر نوجوانان شود.

ویژگی بعدی، مایکروسافت تیم نام دارد که در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد. این قابلیت باعث ارتباط اعضای خانواده یا دوستان در گروه‌های چت، تماس ویدیویی، اشتراک تصاویر، لیست‌های وظایف و سایر محتوا می‌شود.

مایکروسافت 365

علاوه بر قابلیت‌های جدید مایکروسافت ۳۶۵، به برنامه‌های آفیس نیز ویژگی‌‌های جدیدی اضافه شده. یکی از آن‌ها، ویرایشگر پیشرفته مایکروسافت ورد است که در مقایسه با سیستم بررسی گرامر کنونی، عملکرد بهتری دارد و از هوش مصنوعی بهره می‌برد. ویرایشگر جدید ورد کلماتی که چندین بار در متن استفاده شده باشند را مشخص می‌کند و همچنین عباراتی را برای بهبود سبک نوشتن کاربران پیشنهاد می‌دهد.

پاورپوینت دیگر برنامه آفیس بوده که از قابلیت‌های جدید بهره می‌برد. ویژگی Presenter Coach کنونی، در نسخه جدید عملکرد بهتری دارد و باعث بهبود ارائه‌ها می‌شود. این قابلیت لحن کاربر را مورد بررسی قرار داده و با پیشنهاد راهکارهای مختلف، کیفیت سخنرانی را افزایش می‌دهد.

اکسل دیگر برنامه مایکروسافت ۳۶۵ است که قابلیت‌های جدیدی دریافت می‌کند. این برنامه برای انجام معاملات بانکی به حساب و عابربانک کاربران وصل می‌شود. این ویژگی ابتدا در اختیار کاربران در ایالات متحده آمریکا قرار می‌گیرد. اکسل همچنین از اطلاعات جدیدی مانند مکان‌ها، غذا و فیلم‌ها پشتیبانی می‌کند.

مایکروسافت 365

اوت‌لوک به عنوان دیگر برنامه مایکروسافت ۳۶۵، امکان لینک کردن تقویم‌های شخصی و کاری را در وب فراهم می‌کند. مشترکان مایکروسافت ۳۶۵ به بیش از ۲۰۰ قالب جدید و هزاران تصویر و فیلم در Getty Images دسترسی پیدا می‌کنند. کاربران در این سرویس قادر به استفاده از ۳۰۰ فونت و ۲۸۰۰ آیکون جدید خواهند بود.

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل