ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

هواوی میت X
تکنولوژی

هواوی میت X جدید احتمالا طراحی مشابه گلکسی فولد داشته باشد

بر اساس تصاویری که از طراحی احتمالی هواوی میت X جدید منتشر شده، می‌توان گفت غول چینی تصمیم گرفته میت X را با نمایشگرهایی به بازار عرضه کند که به داخل تا می‌شوند. به نظر ...

کورش چایچی
نوشته شده توسط کورش چایچی | ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ | ۱۴:۰۰

بر اساس تصاویری که از طراحی احتمالی هواوی میت X جدید منتشر شده، می‌توان گفت غول چینی تصمیم گرفته میت X را با نمایشگرهایی به بازار عرضه کند که به داخل تا می‌شوند. به نظر می‌رسد هواوی قصد دارد طراحی گوشی تاشوی جدید خود را به سمت طراحی سامسونگ گلکسی فولد نزدیکتر کند؛ البته با کمی تفاوت.

هواوی و سامسونگ تاکنون دو رویه متفاوت را برای تولید گوشی‌های تاشو در نظر گرفته بودند. سامسونگ گوشی خود را به داخل تا می‌کند و نمایشگرها روی هم قرار می‌گیرند، در حالی که هواوی برعکس این روش را پیش گرفته و نمایشگرها در بخش بیرونی گوشی قرار دارند. گلکسی فولد و فولد ۲ به همراه هواوی میت X و XS از فلسفه مرتبط با این دو کمپانی پیروی کرده بودند. هواوی اما در نظر دارد تا کمی طراحی خود را تغییر دهد و به جای قرار دادن نمایشگرها در بدنه، آن‌ها را همانند سامسونگ به داخل تا کند.

هواوی میت X

برای مثال برخلاف سامسونگ، هواوی تصمیم گرفته نمایشگر بیرونی را در کنار دوربین‌های اصلی قرار دهد. در نتیجه در صورتی که بخواهید سلفی بگیرید، نیازی نیست از دوربین جداگانه استفاده کنید. فراموش نکنید این کار باعث می‌شود عکاسی از هر سوژه دیگری به جز خودتان، تنها در حالت تبلت یا زمانی که گوشی باز شده است، ممکن شود.

با وجود این که این روش به خودی خود جالب است، اما معمولا انتظار داریم دوربین‌های سلفی در قالب حفره یا ناچ تعبیه شوند تا فضای کمتری اشغال کرده و کارایی گوشی را محدود نکنند. لازم به ذکر است که دوربین‌های بیرون جهنده هم می‌توانند راه خود را به این گوشی‌ها باز کنند. در هر صورت این تصاویر تنها طراحی اولیه را نشان می‌دهد و نمی‌توان با یقین گفت که هواوی میت X جدید حتما با این طراحی به بازار عرضه خواهد شد و با در نظر گرفتن مشکلات پیش آمده برای گلکسی فولد، امیدواریم هواوی این طراحی را برای محصول جدید خود انتخاب نکند.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی