افشای رندرهای گوشی گیمینگ لنوو لیجن؛ سلفی پاپ‌اپ در لبه کناری و شارژ ۹۰ واتی

افشای رندرهای گوشی گیمینگ لنوو لیجن؛ سلفی پاپ‌اپ در لبه کناری و شارژ ۹۰ واتی

تصاویر و اطلاعات جدیدی از اولین گوشی گیمینگ لنوو به نام «لیجن» (Legion) فاش شده که نشان می‌دهند این گوشی در کنار پشتیبانی از شارژ فوق سریع ۹۰ واتی، از دوربین سلفی بیرون جهنده در لبه کناری و نمایشگر با نرخ رفرش بالا بهره مند است.

در چند ماه گذشته اطلاعات محدودی از لنوو لیجن در شبکه اجتماعی Weibo منتشر شده است. یکی از جالب توجه ترین ویژگی‌های این گوشی، پشتیبانی آن از شارژ فوق العاده سریع ۹۰ واتی است و حالا در گزارش جدید تصاویری از آن هم فاش شده است:

افشای اطلاعاتی از گوشی گیمینگ لنوو لیجن

همانطور که در تصویر مشاهده می‌کنید لنوو باری دیگر فناوری شارژ فوق سریع ۹۰ واتی را نمایش می‌دهد که از طریق دو درگاه USB-C، یکی در لبه کناری و دیگری در فریم پائین، باتری گوشی را با سرعت بسیار بالا شارژ می‌کند.

در تصویر بعدی پنل پشتی نمایش داده شده و به نظر می‌رسد فلش LED درست در وسط پنل و زیر دوربین دوگانه که آن هم در جای غیرمعمولی قرار گرفته، جا خوش کرده است. شمایل کلی لنوو لیجن دیگر گوشی‌های گیمینگ را در ذهن بیننده تداعی می‌کند و طراحی زاویه دار و برجستگی‌های سه بعدی در قسمت‌های مختلف بدنه دیده می‌شوند.

در این گزارش به پشتیبانی لیجن از فناوری uEngine و سیستم خنک کننده پیشرفته و همچنین توانایی‌های صوتی آن نیز اشاره شده است. این محصول از سیستم خنک کنندگی سه بعدی با دو لوله گرمایی برخوردار است که توانایی خنک کردن گوشی برای طولانی مدت را دارند. این گوشی از لحاظ قابلیت‌های صوتی نیز گوشی توانمندی است و از دو اسپیکر استریو کاملاً متقارن ۶۵ میلیمتری، دو آمپلی فایر ۰.۶ میلیمتری و تشدیدگر صدای بزرگ بهره می‌برد.

از دیگر ویژگی‌های جالب توجه لنوو لیجن می‌توان به قرار گیری دوربین سلفی بیرون جهنده در لبه پنل پشتی و زیر لوگوی «Legion» اشاره کرد. قرارگیری دوربین سلفی در این وضعیت باعث شده تا نمایشگر بدون هیچ گونه بریدگی یا حفره باشد. در ادامه گزارش به شمار مدل گوشی (L79031) و اسم رمز آن (moba) هم اشاره که البته لنوو هیچ کدام از آن‌ها تایید نکرده است.

نظرات ۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato