نسل جدید فرمان های حساس به لمس مرسدس بنز E کلاس معرفی شد

نسل جدید فرمان های حساس به لمس مرسدس بنز E کلاس معرفی شد

نسخه فیس لیفت سدان محبوب و دوست داشتنی مرسدس بنز E کلاس به زودی در مدل ۲۰۲۱ روانه بازارهای جهانی خواهد شد.

مرسدس بنز تنها به تغییرات ظاهری بسنده نکرده است و در بخش امکانات نیز جدیدترین دست آوردهای خود را به این خودرو آورده است. فرمان مدل جدید E کلاس به فناوری جدید حساس به لمس مجهز خواهد شد.

مرسدس بنز E کلاس

دو سنسور مخصوص می توانند تشخیص بدهند که آیا دست راننده بر روی فرمان وجود دارد یا خیر به همین دلیل سیستم کمک راننده خودرو متوجه می شود که آیا راننده بر روی خودرو کنترل دارد یا خیر و این مسئله باعث افزایش ایمنی و عملکرد این سیستم خواهد شد. همچنین دکمه های لمسی کار شده بر روی فرمان نیز به صورت کاملا دیجیتال سیگنال را ارسال و دریافت می کنند.

فرمان جدید حساس به لمس مرسدس بنز در سه مدل مختلف اسپرت، لاکچری و سوپراسپرت عرضه خواهد شد. کیسه هوای راننده نیز در یک محفظه مرکزی کروی شکل قرار گرفته است و طرح فرمان در هر مدل متفاوت است. مدل سوپراسپرت دارای یک کف صاف موسوم به D-cut است و مدل لاکچری نیز دارای سه شاخه است که به نوعی شبیه به گل زنبق است.

همچنین مرسدس سیستم های کروز کنترل تطبیق پذیر، ترمز اضطراری، تشخیص نقطه کور و کمکی پارک را به آخرین نسخه آن ارتقا داده است. مرسدس قرار است مدل جدید E کلاس را در آخر سال جاری میلادی عرضه کند.

مرسدس بنز E کلاس ۲۰۲۱ را در مدل های سدان، شوتینگ برک عرضه خواهد کرد و مدل کوپه آن هنوز معرفی نشده است. همچنین این سدان محبوب به پیشرانه های هیبریدی، دیزلی و بنزینی مجهز خواهد شد. گرچه بیشترین تغییرات را باید در مدل هیبریدی جست و جو کرد که نشان دهنده حرکت مرسدس به سمت این دست از پیشرانه ها است.

مرسدس بنز در سالیان اخیر با انتقادهای فراوانی در زمینه طراحی مدل های محبوب و پر فروش خود مواجه شده است و مدل جدید E-Class نیز از این قاعده مستثنا نیست.

در اینجا می توانید اطلاعات بیشتری از مدل فیس لیفت E کلاس  را مطالعه کنید.

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato