نمایشگاه بین المللی خودرو نیویورک به خاطر شیوع کرونا ویروس لغو شد

براساس اعلام برگزارکنندگان نمایشگاه بین المللی خودرو نیویورک این رویداد در سال جاری برپا نخواهد شد.

نمایشگاه بین المللی خودروی نیویورک که یکی از بزرگترین رویدادهای سالانه در صنعت خودرو محسوب می شود معمولا در ماه آوریل (اردیبهشت) برگزار می شد که امسال به خاطر دنیاگیری کووید ۱۹ برپایی آن به ماه اوت (یعنی مردادماه) موکول شد. مرکز گردهمایی Jacob K. Javits نیز که به طور معمول نمایشگاه بین المللی خودروی نیویورک در آن برگزار می شود در ماه های اخیر به یک بیمارستان صحرایی تغییر کاربری داده تا از آن برای مراقبت از بیماران مبتلا به کووید ۱۹ استفاده شود.

مقامات نیویورک سیتی اعلام کرده اند که این شهر پیک ابتلا به کرونا ویروس را پشت سر گذاشته و بیمارستان صحرایی ۲۵۰۰ تخت خوابی Jacob K. Javits نیز اکنون خالی از بیمار است. این مرکز حالا گرچه تعطیل شده اما در وضعیت آماده باش به سر می برد تا در صورت ایجاد موج دوم شیوع کرونا ویروس وارد عمل شود. در نتیجه انجمن تاجران خودروی نیویورک (که مالک و برگزار کننده این رویداد است) اعلام کرد که امسال این نمایشگاه برگزار نخواهد شد.

نمایشگاه بین المللی خودرو نیویورک

مارک شینبرگ رئیس انجمن فروشندگان ماشین در نیویورک در بیانیه ای اظهار داشت:

ما به خاطر نقش موثر Javits Center در مقابله با این بیماری طی این دوران سخت به خود می بالیم و درک می کنیم که این مرکز باید برای خدمت رسانی به بیماران در حال آماده باش باشد.

ما همچنین درک میکنیم که خودروسازان و شرکای نمایشگاهی آنها برای حضور در رویدادی با این ابعاد نیاز به برنامه ریزی های کلان دارند. به خاطر تردیدها در رابطه با این ویروس احساس می کنیم که امکان برگزاری نمایشگاه ۲۰۲۰ وجود ندارد و در عوض سعی میکنیم خود را برای برپایی رویدادی بزرگتر در سال ۲۰۲۱ آماده کنیم.

نمایشگاه بین المللی خودروی نیویورک تنها یکی از بزرگ ترین رویدادها در صنعت اتومبیل محسوب می شود که به خاطر دنیاگیری کووید ۱۹ برگزاری آن با مشکل روبرو شده است. پیشتر اعلام شد نمایشگاه های خودرو ژنو، دیترویت و پاریس نیز برگزار نخواهند شد یا به زمان دیگری موکول شده اند.

ویجیاتو

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟