تلویزیون‌های هوشمند ردمی معرف شدند؛ ویژگی‌های پریمیوم با قیمت ارزان

تلویزیون‌های هوشمند ردمی معرف شدند؛ ویژگی‌های پریمیوم با قیمت ارزان

درست مانند رقیب تقریبا همنام خود، کمپانی ردمی نیز ار تلویزیون‌های هوشمند خود رونمایی کرد. این تلویزیون‌ها تحت نام «ردمی اسمارت تی وی سری X» شناخته می‌شوند و در ۳ سایز و قیمتی ارزان به بازار عرضه خواهند شد.

مشخصات فنی Smart TV X Series به گونه‌ای در نظر گرفته شده که ویژگی‌های پریمیومی را با قیمت پایین به دست کاربران برساند. ردمی این تلویزیون‌ها را در سه سایز ۵۰، ۵۵ و ۶۵ اینچی به بازار عرضه می‌کند، ولی از نظر مشخصات با یکدیگر تفاوتی ندارند. هر ۳ مدل به پنل ۴K با پوشش‌دهی ۸۵ درصدی گاموت رنگی عریض NTSC مجهز شده‌اند. نسبت نمایشگر به بدنه در این تلویزیون‌ها نیز فوق‌العاده بالا بوده و به عدد ۹۷ درصد می‌رسد. فریم به کار رفته در این تلویزیون‌های هوشمند نیز آلومینیومی است.

ردمی

این تلویزیون‌ها از تکنولوژی MEMC یا تخمین حرکت تخمین جبران نیز بهره می‌برند. الگوریتم هوشمند جبران ۶۰ هرتزی نیز در این تلویزیون‌ها دیده می‌شود تا پخش محتوا بسیار نرم باشد. به صورت کلی این الگوریتم فریم‌های اضافی را در تصویر قرار می‌دهد که پخش محتوا و به خصوص محتوای ورزشی، روان‌تر شوند. بخش صوتی نیز ویژگی‌های قابل توجهی داشته و هر سه تلویزیون ردمی از ۴ اسپیکر ۱۲.۵ واتی بهره می‌برند که ۸ واحد ساب ووفر مجزا برای تجربه صدای فراگیر آن‌ها را همراهی می‌کنند. تکنولوژی‌های صدا محور مانند دالبی آدیو و DTS نیز پشتیبانی می‌شوند.

بخش حافظه هم توسط حافظه رم ۲ گیگابایت و ۳۲ گیگابایت فضای ذخیره‌سازی تامین شده و میکروفون‌های داخلی میدان دور نیز برای اجرای فرامین صوتی در تلویزیون‌های ردمی به چشم می‌خورد. اما شاید مهمترین مزیت اسمارت تی وی‌های ردمی، قیمت بسیار پایین آن‌ها باشد. مدل ۶۵ اینچی با قیمت ۴۶۲ دلار، مدل ۵۵ اینچی با قیمت ۳۲۲ دلار و مدل ۵۰ اینچی با قیمتی زیر ۲۸۰ دلار در اختیار مشتری‌ها قرار می‌گیرد. با این حال اطلاعات دیگری از این تلویزیون‌های جدید ردمی منتشر نشده و به عنوان مثال سیستم‌عامل به کار رفته در این تلویزیون‌ها هنوز مشخص نیست.

نظرات ۸
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato