سبز شدن ناگهانی نمایشگر، مشکل جدید کاربران گوشی‌های سری آیفون ۱۱

سبز شدن ناگهانی نمایشگر، مشکل جدید کاربران گوشی‌های سری آیفون ۱۱

برخی از کاربران گوشی‌های سری آیفون ۱۱ گزارش کرده‌اند که صفحه نمایش آن‌ها به صورت تصادفی پس از باز کردن قفل دستگاه، سبز می‌شود، البته احتمالا با یک باگ نرم افزاری روبه‌رو هستیم.

هنوز مشخص نشده که مشکل رنگ مایل به سبز صفحه نمایش چگونه ایجاد می‌شود، اما در بسیاری از موارد کاربران اعلام کرده‌اند که این مشکل زمانی که دستگاه را آنلاک می‌کنند یا دارک مود و نایت شیفت فعال می‌شوند، رخ می‌دهد. انتظار نمی‌رود با یک مشکل سخت افزاری روبه‌رو باشیم و احتمالا یک باگ در سیستم عامل iOS باعث چنین مشکلی می‌شود.

بسیاری از کاربران ادعا کرده‌اند که پس از دریافت iOS 13.5 به چنین مشکلی مواجه شده‌اند:

«ابتدا از این موضوع ترسیدم که یک مشکل سخت افزاری ایجاد شده، اما پس از مدتی چنین مشکلی برای آیفون مادرم نیز ایجاد شد. این مشکل تنها یک باگ دیگر در سیستم عامل iOS 13.5 است. به احتمال زیاد این مشکل در iOS 13.5.2 رفع می‌شود.»

به نظر می‌رسد رنگ سبز پس از مدتی ناپدید می‌شود، اما به صورت تصادفی و ناگهانی برای کاربران دردسر ایجاد می‌کند. اگر این موضوع مربوط به یک باگ نرم افزاری باشد، اپل می‌تواند در بروزرسانی‌های آینده آن را برطرف کند. در حال حاضر اپل آپدیتی برای این مشکل منتشر نکرده، بنابراین کاربران باید تا رفع آن از سوی این شرکت صبر کنند.

آیفون ۱۱

این اولین باری نیست که در دنیای گوشی‌های هوشمند با یک مشکل همگانی روبه‌رو می‌شویم و البته اکثر آن‌ها مربوط به باگ‌های نرم افزاری می‌شوند و شرکت‌ها با عرضه بروزرسانی آن‌ را برطرف می‌کنند. باید منتظر بمانیم تا ببینیم اپل چه واکنشی نسبت به این گزارش‌ها از خود نشان می‌دهد و اینکه کاربران بیشتری در روزهای آینده به این مشکل دچار می‌شوند یا خیر، البته در روزهای اخیر کاربران از دیگر مشکلات iOS 13.5 مانند تخلیه سریع باتری شکایت کرده بودند.

اگر اخیرا با چنین مشکلی در آیفون ۱۱ و برادرانش مواجه شده‌اید، آن را در بخش کامنت‌ها با ما و دیگر کاربران در میان بگذارید.

نظرات ۷
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato