همه چیز درباره آیفون 13
پخش ویدیو، راهکار احتمالی اسپاتیفای برای رقابت با یوتیوب موزیک

پخش ویدیو، راهکار احتمالی اسپاتیفای برای رقابت با یوتیوب موزیک

اسپاتیفای یکی از محبوب‌ترین سرویس‌های استریم موسیقی است که برای رقابت با سایر سرویس‌ها و افزایش سهم خود در بازار، در آینده به ویژگی‌های جدیدی مجهز می‌شود. به نظر می‌رسد یکی از این قابلیت‌ها، امکان پخش ویدیو درون برنامه است.

در سال‌های اخیر سرویس‌های استریم موسیقی زیادی وارد بازار شده‌اند که یکی از آن‌ها، یوتیوب موزیک است. حالا ظاهرا اسپاتیفای برای رقابت با سرویس گوگل قصد دارد یک ویدیو پلیر به رابط کاربری «Now Playing» اضافه کند. بر اساس تصویر منتشر شده توسط «Jane Manchun Wong» در توییتر، این سرویس در صفحه «Now Playing» تب ویدیو را اضافه می‌کند.

در این صفحه در کنار گزینه‌های «Canvas» و «Album Art»، تب ویدیو قرار می‌‌گیرد. در بخش Canvas یک ویدیو کلیپ کوتاه انیمیشنی به نمایش گذاشته می‌شود که موزیک ویدیو کامل نیست. حالا به نظر می‌رسد با افزودن تب ویدیو، درون اپلیکیشن اسپاتیفای موزیک ویدیو به صورت کامل به نمایش گذاشته می‌شود.

اسپاتیفای

این اولین باری نیست که اسپاتیفای بدنبال افزودن محتوای ویدیویی به اپلیکیشن خود است و در گذشته نیز این محتوا درون آن وجود داشت، با این حال پیدا کردن آن‌ها برای کاربران سخت بود یا اینکه اکثر آهنگ‌ها و آلبوم‌ها فاقد ویدیو بودند.

در تصویر منتشر شده در تب ویدیو، نوشته شده که اسپاتیفای همچنان در حال بررسی این موضوع است که چه قابلیتی را به آن اضافه کند. با وجود این نوشته، به احتمال زیاد در این تب کاربران به موزیک ویدیوی کامل دسترسی دارند، ویژگی که یوتیوب موزیک در اختیار افراد قرار می‌دهد.

اسپاتیفای در ماه‌های اخیر به چندین ویژگی جدید مجهز شده تا تعداد کاربران خود را افزایش دهد. یکی از این قابلیت‌ها، «Group Session» نام دارد که توسط آن می‌توان موسیقی در حال پخش را برای چندین حساب پریمیوم کنترل کرد. این سرویس همچنین محدودیت ذخیره ۱۰ هزار آهنگ در کتابخانه شخصی را نیز حذف کرده است.

نظرات ۱
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato