ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

تکنولوژی

رودست کاربران تیک تاک به ترامپ؛ دو سوم صندلی‌ها در سخنرانی انتخاباتی خالی ماند

کاربران شبکه‌های اجتماعی به ویژه تیک تاک، با تقاضای جعلی برای بلیط سخنرانی انتخاباتی دونالد ترامپ در ایالت «اکلاهما»، خالی ماندن بیش از نیمی از صندلی‌ها را رقم زدند. کاربران شبکه‌های اجتماعی در پلتفرم‌های مختلف ...

محمد قریشی
نوشته شده توسط محمد قریشی | ۲ تیر ۱۳۹۹ | ۱۳:۰۰

کاربران شبکه‌های اجتماعی به ویژه تیک تاک، با تقاضای جعلی برای بلیط سخنرانی انتخاباتی دونالد ترامپ در ایالت «اکلاهما»، خالی ماندن بیش از نیمی از صندلی‌ها را رقم زدند.

کاربران شبکه‌های اجتماعی در پلتفرم‌های مختلف شامل تیک تاک، روز یکشنبه در چندین پست‌ و ویدیو ادعایی مبنی بر ثبت نام در یک رویداد و عدم علاقه به حضور در آن را مطرح کردند. پیش از برگزاری مراسم سخنرانی ترامپ در شهر «تالسا» در ایالت «اکلاهما»، مدیر کمپین وی، «برد پارسکیل» عنوان کرد که بیش از یک میلیون تقاضا برای بلیط‌های آن وجود دارد.

با وجود این ادعا، در مرکز ۱۹ هزار نفره «BOK» صندلی‌های خالی زیادی وجود داشت. در حقیقت کاربران شبکه‌های اجتماعی برای حضور در این سخنرانی ثبت نام کرده بودند و تنها با اینکار یک رقم اشتباهی را در اختیار کمپین تبلیغاتی ترامپ قرار دادند. پارسکیل رسانه‌ها و دموکرات‌ها را مقصر این موضوع جلوه داده و «مرسدس شلاپ»، معاون ارشد کمپین ترامپ تظاهرات را مانع از ورود طرفداران رئیس جمهور آمریکا به سالن دانسته است.

با وجود چنین ادعایی، خبرنگاران گزارش کرده‌اند با وجود تظاهرات، مشکلی برای ورود طرفداران به مرکز BOK وجود نداشته است. نماینده دموکرات مجلس آمریکا، «الکساندریا اوکاسیو کورتز» نسبت به این گفته‌ها در توییتی واکنش نشان داده:

«تنها چندین نوجوان در تیک تاک با ارسال درخواست جعلی برای بلیط حضور در سخنرانی ترامپ، کمپین تبلیغاتی شما را مات و مبهوت کردند.»

کاربران تیک تاک نیز پست‌های مختلفی برای این رویداد منتشر کرده‌اند که برای مثال یکی از آن‌ها عنوان کرده برای ۱۰ بلیط رایگان این رویداد ثبت نام کرده ولی در حقیقت ساکن ایالت «جورجیا» است و می‌دانسته که این صندلی‌ها خالی باقی می‌مانند.

دونالد ترامپ در حال رقابت با جو بایدن دموکرات برای انتخابات ۲۰۲۰ است و سخنرانی اخیر وی نقش مهمی در این زمینه داشت. تعداد مبتلایان به کرونا در روزهای اخیر در اکلاهما افزایش پیدا کرده و مقامات بهداشتی نسبت به برگزاری گردهمایی هشدار می‌دهند، با این حال ترامپ همچنان سخنرانی خود را برگزار کرد و با انتقادهای مختلف مواجه شد.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مجموع نظرات ثبت شده (6 مورد)
 • احسان آنلاین
  احسان آنلاین | ۳ تیر ۱۳۹۹

  چرا نمیگید سکه چرا اینقدر رفته بالا مگه سلطان سکه رو اع د ا م نکردید چرا دلار اینقدر رفته بالا مگه ارز نیمایی ندادید ؟
  بله از اینا بگو ، بگید سکه های سلطان سکه رو دادید به کی ،بگید ارز نیمایی رو دادید به کدوم آقا زاده ها که توی همین آمریکا دارن قر میدن...
  راستی اون همه خودرو گرفتید چی شد چیکارشون کردید؟
  میگم سلطان شکر رو کی اع د ام میکنه؟
  راستی طلاهایی که از ونزوئلا آوردین چیکارشون کردید؟
  تا یادم نرفته میگم اون ۳۰میلیون یورو که همین چند وقت پیش بخاطر کرونا بهتون دادن چیکارش کردین ؟
  برو عمو جون خودتو گول بزن لااقل وجدان داشته باش هیچی نگو هرچند اینم فک کنم با بقیه چیزا ندارین ...

نمایش سایر نظرات و دیدگاه‌ها
مطالب پیشنهادی