گلایه کاربران از داغ شدن بیش از حد ایرفون‌های جدید سامسونگ

بسیاری از افراد از ایربادهای بی‌سیم در هنگام ورزش استفاده می‌کنند، اما اگر دمای آن‌ها افزایش پیدا کند، گوش کاربر اذیت می‌شود، موضوعی که خریداران هدفون‌های بی‌سیم سامسونگ به آن اشاره می‌کنند.

کاربران هدفون‌های گلکسی بادز، بادز پلاس و حتی گلکسی بادز لایو که اخیرا همراه گوشی‌های سری گلکسی نوت ۲۰ معرفی شده، از افزایش دمای آن‌ها هنگام مواجه با نور مستقیم خورشید خبر داده‌اند. تنها چند دقیقه پس از این موضوع، ایرباد شروع به بوق زدن کرده و تا زمانی که دمای آن کاهش پیدا نکند، چنین صدایی قطع نخواهد شد.

طبق گفته کاربران، زمانی که دما در محدوده ۳۲ تا ۳۷ درجه باشد که البته چنین دمایی در تابستان در  بسیاری از مناطق جهان طبیعی است، این مشکل ظاهر می‌شود. تا به امروز گزارشی مبنی بر افزایش دمای سریع ایربادهای بی‌سیم برندهای دیگر منتشر نشده و اگر چنین موضوعی درباره هدفون‌های بی‌سیم سامسونگ وجود داشته باشد، باید به کاربران اطلاع داده شود تا آن‌ها را در مناطق گرمسیر خریداری نکنند.

هدفون‌های بی‌سیم سامسونگ

گلکسی بادز لایو طراحی منحصر به فردی دارد و کیفیت صوتی مناسبی در اختیار کاربران قرار می‌دهد، اما اگر در تابستان نتوانید با آن ورزش کنید یا اینکه به تماس‌های خود پاسخ دهید، خرید آن کار منطقی محسوب نمی‌شود و باید به فکر گزینه دیگری باشید.

گلکسی بادز پلاس و گلکسی بادز لایو عمر تقریبا کمی دارند، اما گلکسی بادز چندین ماه قبل از این محصولات معرفی شده و تابستان در اختیار کاربران قرار داشته، بنابراین انتشار گزارش‌ها یکسال پس از حضور این هدفون در بازار تا حدودی عجیب به نظر می‌رسد.

در حال حاضر سامسونگ درباره این مشکل واکنشی نشان نداده و بیانیه‌ای برای آن منتشر نکرده است. این احتمال وجود دارد که این برند کره‌ای برای هدفون‌های خود یک بروزرسانی منتشر کند تا کاربران دیگر با چنین مشکلی مواجه نشوند.

نظرات ۶

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟