نسخه 7.1 تلگرام با قابلیت‌های جدیدی منتشر شد

نسخه 7.1 تلگرام با قابلیت‌های جدیدی منتشر شد

نسخه ۷.۱ تلگرام با قابلیت‌های جدیدی همچون اضافه شدن فیلترهای متنوع در بخش جستجو، امکان ناشناس ماندن ادمین گروه در کنار اضافه شدن انیمیشن‌های جدید منتشر شد.

تلگرام یکی از اپلیکیشن‌های پیام رسان است که با «رمزنگاری سرتاسری» یا «end-to-end encryption»، کاربران بسیاری در سراسر جهان دارد. این اپ برخلاف برنامه‌های مشابه با اضافه کردن مداوم قابلیت‌های جدید به دنبال جذب کابران جدید است. نسخه جدید نیز با مجموعه‌ای از قابلیت‌ها منتشر شده است که می‌تواند منجر به رضایت بیشتر کاربران، از این پیام رسان شود.

یکی از قابلیت‌های اضافه شده به نسخه جدید، فیلترهای جستجوی جدیدی است به کاربران اجازه می‌دهد تا نتایج جستجو را محدود کنند. در نسخه تلگرام ۷.۱ کاربران می‌توانند به صورت هوشمندتری به جستجو بپردازند و انواع خاصی از پیام‌ها مانند رسانه‌ها، لینک‌ها، فایل‌ها و سایر موارد را جستجو کنند.

امکان جستجوی نام، تاریخ و محدود کردن بازه زمانی نیز به نسخه جدید اضافه شده است. جالب است بدانید که امکان استفاده همزمان و ترکیب این فیلترها برای کاربران وجود دارد.

 

یکی دیگر از قابلیت‌های نسخه جدید، امکان ناشناس ماندن ادمین گروه‌‌های تلگرامی است. در این حالت، نام ادمین در لیست اعضای گروه مخفی می‌‌ماند و وقتی ادمین پیامی را در چت می‌فرستد، پیام با امضا نام گروه ارسال می‌شود.

قابلیت دیگر در به روزرسانی به ثبت نظر برای پست‌‌های کانال مربوط می‌شود که پیش از این هم معرفی شده بود اما حالا زیر پست کانال‌هایی که قابلیت گفت و گو را برای کاربرانشان فعال کرده‌اند، یک دکمه ویژه کامنت در نظر گرفته شده تا کاربر دیدگاهش را درباره مطلب ارائه کنند. علاوه بر موارد ذکر شده، انیمیشن‌های جدیدی نیز به نسخه جدید اضافه شده است که می‌تواند برای کاربران جذاب باشد.

کاربران می‌توانند هنگام باز کردن نوار ابزار یا ذخیره کردن و ارسال فایل‌ها، انیمیشن‌های جدید را مشاهده کنند. به علاوه در گروه‌ها نیز می‌توانند با نگه داشتن انگشت خود روی تصویر پروفایل کاربران، نسخه‌ای بزرگ شده از تصویر پروفایل مورد نظر را مشاهده کنند.

تلگرام از پارسال برخی ایموجی‌های محبوب را به انیمیشن تبدیل کرد و با توجه به استقبال کاربران از این قابلیت حالا  شاهد اضافه شدن ۱۸ ایموجی جدید هستیم. نسخه ۷.۱ تلگرام در حال حاضر در پلی استور منتشر شده و کاربران می‌توانند با دانلود آن، آخرین به روزرسانی‌ها را دریافت کنند.

نظرات ۴
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato