احتمال معرفی سری گلکسی S21 در دی ماه

در هفته‌های اخیر شایعه‌های مختلفی در مورد زمان رونمایی «گلکسی S21» منتشر شده است. آخرین اطلاعات به دست آمده از منابع آگاه، به رونمایی از پرچمداران جدید سامسونگ در دی‌ماه اشاره دارد. این خبر در حالی منتشر می‌شود که چند روز قبل نیز گفته شد که گلکسی S21 احتمالا تا قبل از پایان سال 2020 معرفی می‌‌شود.

کره‌ای‌ها معمولا بهمن یا اسفندماه (ماه‌های فوریه یا مارس)، گوشی‌های «سری S» گلکسی را به بازار معرفی می‌کنند؛ اما ظاهرا این موضوع در مورد گلکسی S21 صادق نیست و قرار است زودتر از موعد معرفی و به بازار عرضه شود.

به گفته برخی منابع آگاه در آسیا، به‌نظر می‌رسد که سامسونگ واقعا قصد دارد اوایل دی‌ماه از گلکسی S21 رونمایی کند. به دلایل مختلفی، کره‌ای‌ها قصد دارند گوشی هوشمند جدید خود را زودتر از موعد همیشگی رونمایی کنند.

احتمال دارد سامسونگ بخواهد از عدم حضور هواوی استفاده کرده و سهم فروش بیشتری از بازار را از آن خود کند. به علاوه ممکن است کره‌ای‌ها بخواهند بین زمان معرفی گلکسی S21 و نسخه «فن ادیشن» که اواخر سال معرفی می‌شود، فاصله بیندازد.

باتوجه به اینکه هر دو گوشی هوشمند «گلکسی S20» و «گلکسی زد فیلیپ»، همزمان در ماه فوریه امسال رونمایی شدند؛ شاید کره‌ای‌ها می‌خواهند این روال را در مورد نسخه‌های بعدی این دو گوشی تغییر بدهند. سامسونگ مجبور است برای دو گوشی تاشو و دو پرچمدار خودش برنامه ریزی درستی داشته باشد. در نتیجه، احتمالا تصمیم گرفته تغییراتی در جدول زمان بندی معرفی عرضه دستگاه‌های خود ایجاد کند.

هنوز تاریخ دقیق رونمایی گلکسی S21 در دی ماه مشخص نشده است. به نظر می‌رسد اواخر دی‌ماه یا اوایل بهمن‌ماه نیز گوشی هوشمند جدید به بازار عرضه شود.

گزارش‌‌ها حاکی از آن است که تأمین کنندگان قطعات مورد نیاز گوشی‌های هوشمند سری گلکسی S21، تولید انبوه را آغاز کرده‌اند. به نظر می‌رسد که کره‌ای‌ها روند تولید را نیز تسریع بخشیده‌اند.درنهایت باید منتظر باشیم ببینیم گلکسی S21‌ در چه تاریخی رونمایی و چه زمانی به بازار عرضه خواهد شد.

ویجیاتو

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟