تلویزیون رول شونده ال جی با قیمت 87000 دلار به فروش می‌رسد

تلویزیون رول شونده ال جی با قیمت 87000 دلار به فروش می‌رسد

ال جی سال گذشته و در جریان نمایشگاه CES 2019، از تلویزیون رول شونده سری R رونمایی کرد. تلویزیون رول شونده اولد ۴K با قیمت ۸۷ هزار دلار در کره جنوبی به فروش می‌رسد. هنوز زمان عرضه تلویزیون جدید ال‌جی در سایر بازارها مشخص نشده است.

تلویزیون رول شدنی از سری سیگنیچر مجهز به نمایشگر ۶۵ اینچی اولد ۴K با نرخ ۱۲۰ فریم در ثانیه است که با فشردن دکمه‌ای، در قسمت پایه آلومینومی جمع می‌‌شود.

این تلویزیون هوشمند علاوه بر اینکه می‌تواند در قسمت پایه خود مخفی شود، از قابلیت‌های خوبی هم برخوردار است. یکی از ویژگی‌های آن، حالت «line Mode»‌ است.

در این حالت، وقتی نمایشگر در قسمت پایه پنهان می‌شود، قسمت کوچکی از آن بیرون می‌ماند تا کاربران بتوانند از طریق قسمت بیرون مانده، موسیقی پخش کنند، به ساعت دسترسی داشته باشند و بتوانند عکس‌های خانوادگی را مرور کنند.

پایه تلویزیون رول شونده ال‌جی از جنس آلومینیوم است.  در قسمت پایه، سیستم بلندگوی دالبی ۱۰۰ واتی تعبیه شده و در قسمت بالایی صفحه نمایش هم خبری از اسپیکر نیست.

در قسمت بلندگو، تکنولوژی صدای فراگیر مجازی تعبیه شده است. کاربران می‌توانند اسپیکرهای تلویزیون را در چهار رنگ مختلف خریداری کنند. ال‌جی ادعا می‌کند که تلوزیون رول شونده به راحتی می‌تواند تا ۵۰ هزار مرتبه بدون مشکل جمع شود.

تلویزیون جدید رول شونده ال‌جی از از قابلیت‌های ویژه‌ای همچون پشتیبانی از آخرین نسخه سیستم عامل WebOS، دستیار هوشمند الکسا و پشتیبانی از AirPlay 2 اپل بهره می‌برد. هنوز مشخص نیست ال‌جی چه زمانی تلویزیون رول شونده را به بازارهای خارج کره جنوبی عرضه کند.

باید ببینیم کاربران چه نظری در مورد تلوزیون رول شدنی ال‌جی خواهند داشت و آیا می‌تواند فروش خوبی را تجربه کند یا خیر. ال‌جی تلاش‌ زیادی برای توسعه تلویزیون رول شونده اولد خود به انجام رسانده و پس از بارها نمایش نمونه‌های اولیه بالاخره توانسته این دستگاه را به بازار عرضه کند.

نظرات ۸
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato